SPOR

Alex de Souza'dan heykeline ziyaret

Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza İstanbul’a gelir gelmez heykelini ziyaret etti.

Alex de Souza'dan heykeline ziyaret

Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza dün gece geldiği İstanbul’da ayağının tozuyla Kadıköy’de bulunan heykelini ziyaret etti. Sarı-lacivertlilerde futbol oynadığı dönemde tercümanlık yapan Samet Güzel ile birlikte heykelinin yanında poz veren efsane futbolcu, bugün bir alışveriş merkezinde kitabı için imza gününe katılacak.
Alex de Souza’nın cuma günü oynanacak olan Fenerbahçe Doğuş - CSKA Moskova ve cumartesi günü Fenerbahçe - Galatasaray derbisini tribünlerden izlemesi bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
futbolculuğun iyi ama karakterin kötü.uzaktan kumandalı adamları sevmem
kişi kendinden bilirmiş işi.alex Kurbanı kerimi okumuş ve ailesine de İstiklal marşını öğretmiş ayrıca kendine verilen prim lerden mehmetçik vakfına bağış yapmış bir insandır.
Ben Galatasarylı olarak Alex hakkında çok olumlu düşünüyorum.Alex dürüst,sakin,gerçek bir futbolcudur.Asla Volkan Demirel gibi ortamı germemiş ve de Rakip takımlara olumsuz söz söylememiştir.
@cinates melo gibi köpeklikte yapmamıştır onu atlamışsın
kaptan gelmiş alex sen olsaydın bu takım bu hallere düşmezdi büyük kaptan büyük oyuncu bu taraftar seni özlüyor inşallah gelecekte aziz ali yıldırım ve aykut gidince seni kulüpte görücez
Bu maça özel oynasa keşke :)
Adama resmen tapıyorlar
Diğer Haberler