SPOR

Ali Koç'tan Mert Hakan açıklaması: Fenerbahçe isterse alır!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gündeme damgasını vuran Mert Hakan Yandaş ile ilgili son sözünü söyledi: "Bir oyuncuya Fenerbahçe gerçekten talip olursa, o oyuncu muhtemelen Fenerbahçe'ye gelecektir. Bu böyle bilinmelidir"

Ali Koç'tan Mert Hakan açıklaması: Fenerbahçe isterse alır!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, son günlerde gündeme gelen Mert Hakan Yandaş transferiyle ilgili konuştu.

Ali Koç, "Transferler hakkında kamuoyunu meşgul eden bazı anlamsız tartışmalara da nokta koymak gerektiği fikrindeyim. Bir oyuncuya birçok farklı kulüp talip olabilir, profesyonel futbolcular da mevzuatlara uygun şekilde her takım ile görüşebilir." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin 1 numarası, "Ancak eğer bir oyuncuya Fenerbahçe gerçekten talip olursa, o oyuncu muhtemelen Fenerbahçe'ye gelecektir. Bu böyle bilinmelidir." dedi. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 60 yorum
siz önce gidin 9 kisi ile oynayan konyasporu yenin şike yaptınız demi transfer parası topladınız demi şike bahce bahis takımı
pis cimconlu yorumlarına dikkat et.. 8 averaj gerekirken 8-0 biten maçları unutmadık...
sen gözünle izle maçları sike üzerine kitabınız çıktı mesut bakkal i oku
@jujo47 şikediyorsunda sen hiç duydun mu fenerbahçenin başkan yada yönetimden ben fenerbahce nin şike yapmadığına kefil olmam diyen hiç bir topcusunu gördünmü konuşusam falanca tarihteki kupa el değiştirir diyen sen hiçduydunmu başka takınların hocasından yenelim diyen fener bize para verdiğini bize şike yaptı diyen savcılar hakimler gazeteciler polisler şuan nerde biliyon demi kodesteler yada kactılar ülkeden hadi şimdi cevep ver :D
@jujo47 Bunların Malatya ile maçlarını izliyordum,bu damdan atlayan'ın haberini gördüm?neremle gülsem diye istemsizce düşünemedim bile:)))75.dakikada yorumunun ne denli doğru olduğunu kanıtlıyor.75.dakikada Malatyalı Gökhan Töre,Bücür Emre ile hava topu mücadelesinde Kırmızı kartı nasıl gördü inan hala çözemedim!!!!!
pardon 9 kişilik konya maçı ne zamandı dostum senin kafa baya bi eski galiba en yakın sanayide bi revizyona gitmen tavsiyesiyle????
Ali paranda iş yapmıyor yerlerde sürünüyon yürüde ense tıraşını görelim
giderken de volkanla emreninde elinden tut. by by
dedi şikenin ülkeye giriş yapan takımının taraftarı
Bunu kendi oyuncusunu elinden kaçıran başkan mı söyledi ben mi yanlış duydum :))))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler