YURTHABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Altıntaş Kaymakamı göreve başladı

Kütahya’nın Altıntaş ilçesi Kaymakamı Yaşar Aksanyar, askerlik için ayrıldığı görevine 6 ay sonra yeniden başladı.

Altıntaş Kaymakamı göreve başladı

Kütahya’nın Altıntaş ilçesi Kaymakamı Yaşar Aksanyar, altı aylık askerlik görevi için ayrıldığı Altıntaş Kaymakamlık görevine yeniden başladı.

10 Aralık 2010 tarihinde altı aylık askerlik görevi için Altıntaş kaymakamlığından ayrılan kaymakam Yaşar Aksanyar 20 Haziran pazartesi günü tekrar Altıntaş kaymaklık görevine başladı. Altıntaş kaymakamı Aksanyar’ın askerlik görevi esnasında Altıntaş Kaymakamlığına sırasıyla Vali yardımcısı Metin Selçuk, Dumlupınar kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Hasan Doğan ve son olarak Asım Solak vekalet etmişti.

Yeniden görevine başladığı için oldukça mutlu olduğunu bildiren Altıntaş Kaymakamı Yaşar Aksanyar, ilçenin sorunlarının çözümü için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi. İlçedeki diğer kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütleriyle uyum içerisinde çalışacaklarını söyleyen Aksanyar, “Altıntaş halkına hizmet etmekten mutluluk duyacağım. Devam eden çalışmaların takipçisi olacağız. İlçe merkezi ve köylerimizdeki eksiklikleri birlikte çalışarak gidereceğimize inanıyorum. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

"Kayseri Felahiye’ de doğdu. İlk ve ortaokulu Kayseri ve Ankara’da, Liseyi, Elmadağ Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans, İngiltere’de Exeter Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. “Gelişmekte olan ülkelerde, yoksul ailelerin konut sahibi olmasına yönelik izlenen politikalar” konulu tez sahibidir. Adana – Saimbeyli ve Yozgat – Saraykent ilçelerinde vekâleten, Ordu – Akkuş, Erzincan -Kemaliye ve Bingöl – Solhan ilçelerinde Kaymakamlık görevinde bulundu. İngilizce ve Almanca bilir, Mine Aksanyar hanımefendi ile evli olup, Ülkü İrem Aksanyar ve Ayyüce Şebnem Aksanyar adlı iki kız çocuk babasıdır. Doğa yürüyüşleri, kitap okumak, müzik dinlemek, badminton, kürek ve koordinasyona dayalı sporlar yapmak, özel ilgileridir."

Mynet Youtube


Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

En Çok Aranan Haberler