Mynet Trend

Amazon Prime Day’in yıldızları: Son günde öne çıkan fırsatlar

Amazon Prime Day’in son günü geldi ve bugüne özel büyük fırsatlar dikkat çekiyor. Amazon Prime’a üye olarak kendiniz ve aileniz için ne tür fırsatları yakalayabileceğinize beraber bakalım.

Amazon Prime Day’in yıldızları: Son günde öne çıkan fırsatlar

Amazon Prime Day’de ev aletlerinden teknolojiye, makyaj malzemelerinden oyun konsolarına, mutfak aletlerinden telefon ce aksesuarlarına kadar pek çok indirim göze çarpıyor. Uzun bir süredir evinizin ihtiyaçlarını karşılamak, hobileriniz bir şeyler alıp kendinizi ödüllendirmek veya sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak istiyor ama bir türlü bütçe ayarlayacak fırsatınız olmadıysa Amazon Prime Day imdadınıza yetişiyor.

PRIME DAY'E ÖZEL PLAYSTATION 5 İNDİRİMİ

TR20_LDY_LP_PS5_Desktop_1500x375
Pandemiyle birlikte hepimiz evde geçirilen sürenin kalitesini artmanın yollarını aradık. Bunlardan biri de evde oyun keyfi. Evde kanepeye kurulup yüksek çözünürlüklü, renkleri capcanlı bir televizyonda konsol oyunları oynamanın keyfine diyecek yok doğrusu. Tam da bu dönemde oyun severlerin merakla beklediği Playstation 5 oyun severlerle buluştu. PS5’in çıkış fiyatını görüp cüzdanını zorlayacağını düşündüyseniz Amazon Pirme’day’den bir seferlik bir fırsat var. 22 Haziran Salı günü 300 stok ile özel Playstation indirimi Amazon'da.

ÇOCUKLARI SEVİNDİRECEK SÜRPRİZLER

2
Clementoni markasının çok satan ürünleri Prime Day’de indirimde. Clementoni marka oyuncaklarda %50'ye varan indirimler yakalayabilirsiniz.

SAÇLARINIZA HAKKETTİĞİ DEĞERİ VERİN

Aşılanmanın artması ile pandeminin ve yasakların sonu gözükmeye başladı. Artık daha çok dışarı çıkıyoruz ve arkadaşlarımızla, sevgilimizl daha çok buluşuyoruz. Güzel yaz akşamlarında bakımlı ve ışıltılı saçlarınızla gezmeye ne dersiniz. Prime Day'da saç bakım ürünlerinde %55'e varan indirimler sizi bekliyor.

EVDE İŞLERİ KOLAYLAŞTIRMANIN ZAMANI

1
Zamanınız çok değerli, evde güzel yemeler, smootiheler, tatlılar ve hamur işleri yaparken size zaman kazandıracak pek çok mutfak aleti bulunuyor. Bırakın işin el oyalayan hamallık kısmını mutfak robotları yapsın siz tarifinize lezzet katın.

FIRSAT BU FIRSAT AYAKKABILARINIZI YENİLEMEYE NE DERSİNİZ?

XCM_Manual_1336605_1732220_TR_tr_gw_pc_single_category_card_2x_tr_tr_3904724_379x304_1X_tr_TR._SY304_CB665939006_
Artık daha çok dışarı çıkıyoruz demişken ayakkabılarınızı yenilemeye ne dersiniz. Spor, koşu veya yürüyüş için iyi bir ayakakbı gerek performansınız gerekse de ayak sağlığınız için çok önemli. Amazon Prime Day indirimlerinde erkek ayakkabılarında %45'e varan indirimler bulabilirsiniz.

SAĞLIKLI VE ŞIK CAM ÜRÜNLER

1
Gıda ve içecekler için en sağlıklı ürün camdır ve Türkiye’de cam denince akla ilk gelen markalardan biri de Paşabahçe’dir. Ünlü cam ürünleri markası Amazon Prime Day’de yüzde %50’ye varan indirimlerle yer alıyor.

USTALIĞINIZI KONUŞTURACAK ELEKTRİKLİ ALETLER

4
Doğru aletlerle herkesin elinde iş gelir. Önemli olan doğru yerde doğru aleti kullanmaktır. Bunun için de elinizin altında çeşitli elektrikli aletler olması gerekir. Gerek montajda gerek tamiratta neye ihtiyaç duyabileceğiniz belli olmayabilir. Elektrikli aletlerle kas gücünüzü değil ustalığınızı konuşturun ve işinizi yorulmadan, değerli zamanınızı fazla harcamadan yapın. Ayrıca eksikleriniz var basit el aletlerini de Amazon Prime’da indirimli bulabilirsiniz.

OYUN KEYFİNİZİ İKİ KATINA ÇIKARACAK MONİTÖRLER

5
Hala 60 hz'de mi oyun oynuyorsunuz? Amazon Prime oyun keyfinizi artıracak "144 hz" yenileme hızına sahip son teknoloji monitörler ile imdadanıza yetişiyor. Monitörlerde %25'e varan indirimleri kaçırmayın.

EVDE ÇALIŞANLAR İÇİN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR

7
Evden çalışmanın arttığı bu dönemde dizüstü bilgisayarlar pratiklikleri ile hayatımızı kolaylaştırıyor. Evin istediğiniz noktasında çalışmanıza olanak sağlayan bir laptop piş güncü önemli çünkü evin her yerine uzatma çekmekle uğraşmak istemezsiniz. Cihazınızla oyun da oynayacaksanız o zaman daha güçlü bir model düşünmeniz gerekiyor. Amazon Prime Day’e özel olarak indirim yapılan dizüstü bilgisayarları inceleyerek ihtiyaçlarınıza göre bir model bulabilirsiniz.

TATİLDE GÜNEŞE DİKKAT!

1
Pandemi yasakları aşama aşama kalkarken tatil hazırlıkları da yapılıyor. Kendini güneşli sahillere atmayı düşünenler yanlarına kuvvetli bir güneş sütü almayı unutmamalı. Prime Day’de sadece Nivea güneş sütleri için değil tüm Nivea ürünleri için %40’a varan indirimler bulunuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön