Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada yılan görmek ne anlama gelir? Rüyada yılan yumurtası, sürüsü görmek ne demek?

  Rüyada yılan görmek için olumlu ve olumsuz çeşitli yorumlar yapılır. Yılan, rüya tabirlerinde düşmanı simge eder. Daha çok görünmeyen, gizli, sinsi bir düşmandan bahsedilir. Rüyada yılan çeşitli şekillerde ve durumlarda görülebilir. Mesela birinin yılanı öldürdüğünü görmek güzel kazanç elde edileceğinin simgesi olarak değerlendirilir. İşte yılan görülen rüyaların farklı simgelere göre değerlendirmeleri...

  Rüyada yılan görmek ne anlama gelir? Rüyada yılan yumurtası, sürüsü görmek ne demek?

  Rüya tabircilerine göre rüyada görülen yılan gizli bir düşmana işaret etmektedir. Bu yüzden çoğunlukla olumsuz olan bu tip rüyaların tabirleri, bazı hallerde hayra da yorumlanmaktadır. Yılan, rüyalarda farkında olmadığınız bir düşmanı sembolize eder. Normal hayatta da yılan korkulan bir hayvan olması nedeniyle görülen rüyalar daha çok meraklandırmaktadır.

  Rüyada yılan görmek ile ilgili olarak yılanın ısırdığını görmek, yılan yavrusu görmek, yılan öldürdüğünü görmek, birinin yılan öldürdüğünü görmek, siyah yılan görmek, beyaz yılan görmek, çeşitli renklerde yılan görmek, rüyada 2 veya 3 tane yılan görmek, yılan yuvası görmek, yılan öldürmeye çalıştığını görmek, yılan sürüsü görmek, yılan yuvası görmek ve bunun gibi yılan ile ilgili rüyaların tabirlerini konu başlıkları altında derledik.

  RÜYADA YILAN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

  Maddi durumun güçlenmesi, ailevi hayatta yeniliklerin yaşanması, çocuk sahibi olmak veya evliliğe gidecek bir ilişkiye başlamak gibi olumlu yorumların da yapıldığı rüyada yılan görmek daha çok gizli bir düşmana delalet etmektedir. Bu yüzden sıkıntıların, sorunların olacağına dair işaret sayılan rüyada yılan görmek için yapılan yorumlar olumsuz yönde olabilmektedir.

  Rüyada görülen yılan, normal hayatınızda size iyi gözüken fakat aslında size düşman olan birine işaret eder. Bir yandan da rüyada yılan görmek, geçim zorluğuna ve sıkıntılara, bu sıkıntılara sabretme ve bunun sonucunda rahata kavuşma, selamete ermek anlamına gelir. Bazen de bu rüya dilek ve isteklere, orduya komutanlık eden bir kimseye de işaret etmektedir. Rüya tabircilerine göre, eğer bu rüyayı gören kişide korku ve şüphe bırakmadıysa bir sorun olmadığı ve her şeyin yoluna gireceği anlamına da gelmektedir. Burada yorumu değiştiren rüyanın görülüş şeklidir. Aşağıda konu başlıklarına göre işlediğimiz rüyada yılan görmek için tabirlere rüyanıza en çok uyana bakabilirsiniz.

  RÜYADA YILAN ISIRDIĞINI GÖRMEK

  Yılan ısırması, fırsat kollayan düşmanlar tarafından hiç beklenmedik bir anda alınan zarara ve sıkıntıya işarettir. Kişinin yakın çevresinde bulunan ve ona kötülük etmek isteyen düşmanların emeline ulaştıklarına alamettir. Büyük bir zarar ve ziyan söz konusu olacağı gibi evli kimselerin aile birlikleri de çok ciddi hasar alır. Bekarlar için iş kaybı veya nişan bozulması gibi anlamlara da gelir. Yaşlı kimseler için ölümcül bir hastalık ve sıkıntı anlamına da gelmektedir.

  Rüyada Yılan Soktuğunu Görmek

  Rüyada yılan soktuğunu görmek, kişiye düşmanlık besleyenler tarafından uğranılacak zarara işarettir. Hem maddi hem manevi, hem de fiziksel anlamda bir zarar söz konusu olabilir. İslami açıdan uyarıcı bir rüyadır ve kişinin dikkatli olması gerektiğini, Allah’a sığınıp, aynı zamanda da çevresine karşı daha temkinli yaklaşması gerektiğini işaret eder. Yılan soktuğunu gören kişi işinden atılır, para kaybeder veya mal satmak zorunda kalır. Kendi işyeri olanlar için ortaklıkların bozulması veya işyerinin kapanması gündeme gelir. Rüya sahibi evinin içinde yılan soktuğunu görürse düşmanı ev halkından veya akraba çevresinden biridir. Büyük sıkıntılara, hastalıklara ve uzun sürecek kederli durumlara tabir edilir.

  RÜYADA YILAN YAVRUSU GÖRMEK

  Rüyada yavru yılan görmek, etkisiz bir düşmana yorumlanır. Kendi kendine fesat eden bir şey yapamayan birine işarettir. Rüya sahibi ticaret hayatında çok güçlü olmak istediğine ve zengin olma hayalinin olduğu manasına gelir. Rüyada yavru yılan görmek, bu kişinin sürekli peşinde koşan ve her yaptığından haberdar olma isteyen çoğundan haberdar olan biri olduğuna alamet eder. Bu kişi hastalık derecesinde bir takıntısı olan biridir ve rüyayı gören kişinin dikkat etmesi konusunda uyarma amaçlıdır. Rüyada yavru yılan görmek, gören kişi bekar ise ticaret hayatına atılacağı ve iş sahibi olacağına işarettir. Bu yolda baya uğraş ve maddi kayıpları olacağını ifade eder.

  RÜYADA YILAN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK

  Rüyada yılan öldürmek kurtuluşa kavuşacağına, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına yorulmaktadır. Rüyada yılan öldürmek ile ilgili daha detaylı rüya tabirlerine aşağıdaki derlememizden erişebilirsiniz. Derlememizden rüyada siyah, sarı, büyük, küçük vb. yılan öldürmek ile ilgili rüyaların yorumlarını bulabilirsiniz.

  RÜYADA BİRİNİN YILAN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK

  Rüyada başkasının yılan öldürdüğünü görmek yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, sorununu kolayca çözeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine rivayet eder.

  RÜYADA GÖRÜLEN YILANIN RENGİNE GÖRE TABİRLERİ

  Rüyada Renkli Yılan Görmek

  Rüyada renkli yılan görmek, düşman kişiye kin duyan hilekar bir adamdır. Rüyada görülen siyah yılan kişiye haset eden güçlü ve oldukça tehlikeli bir düşmandır. O nedenle böyle bir yılanla karşılaştığını gören gerçek hayatta oldukça kötü bir kimse ile karşılaşır. Rüyada görülen beyaz yılan zayıf ve etkisiz bir düşmandır. Kırmızı yılan ikiyüzlü, insanlara içinden kötülük düşünen fakat kişinin fark edemediği bir düşmandır. Rüyada görülen yeşil yılan, dinde düşmanlık eden, Müslümanlara kötülük düşünen, diliyle ve eliyle zarar veremeye çalışan tehlikeli bir düşmandır.

  Rüyada Siyah Yılan Görmek

  Rüyada siyah yılan görmek, gözü kara, kaybedecek şeyleri olmayan, bir şeyi aklına koyduğunda kimseden çekinmeden onu elde etmek için her şeyi yapacak kadar cesur olan bazı kimselerin varlığına tabir edilir. Kötü kimselere ve onlardan gelecek belalara işaret eder. Rüyada siyah yılan görmek, korku salacak kadar tehlikeli birtakım insanlara ve onlardan gelebilecek tehlikelere rivayet edilir.

  Rüyada Kara Yılan Görmek

  Rüyada kara yılan görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, kendi işini kurmaya, küçük yatırımlarla büyük kazançlar sağlamaya, başarıya, kararlılığa, mücadeleci ruh taşımaya ve itibar kazanmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin, toplum içinde çok önemli ve saygın bir yer edineceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına alamet eder.

  Rüyada kara yılan, rüyayı gören kişinin çok dişli, gözü kara, kararlı, hırslı, çalışkan ve mücadeleci bir rakibinin olduğuna ve onu alt etmesinin kendisi için neredeyse imkansız gibi göründüğüne tabir edilir. Rüya sahibinin kendisinden maddi olarak da nüfus olarak da çok daha güçlü olan kimselerin varlığına ve o kişilerin kendisine duydukları kine delalet eder.

  Rüyada Sarı Yılan Görmek

  Rüyada sarı yılan görmek, iyi değildir. Maddi anlamda güçlü, çevresi kalabalık, adı ve sözü her yerde geçen bir kimseye ve onun şerrine işaret eder. Genel anlamı ile kem gözlere, art niyetlere, fenalık, hile, hainlik ve kötülük düşünen kimseye rivayet edilir. Bu kişiden gelecek olan zarara yorulur. Rüyada sarı yılan görmek, uğursuzluktur ve iyi şekillerde tabir edilmez.

  Rüyada Beyaz Yılan Görmek

  Rüyada beyaz yılan görmek, rüya sahibinin, etrafındaki insanlara hatta çok sevdiği insanlara karşı takındığı kötü ve olumsuz tavırların değişmeye ve normal bir hale gelmeye başladığına alamet edilir. Rüyayı gören kişinin, insanlara karşı duyduğu güvensizlikten yavaş yavaş kurtulmaya başladığına ve yakında daha da düzeleceğine tabir edilir.

  Rüyada Mavi Yılan Görmek

  Rüyada mavi yılan görmek, kişinin erkek bir düşmanı olduğunu işaret eder. Bu düşman kişinin her adımını, her yaptığını adım adım takip ettiği için çok dikkatli olunması gerekmektedir. Mavi yılan hayati tehlike altında olunduğuna, bu nedenle gerekli tedbirlerin alınması gerektiğine işaret eder. Bekar bayanlar için namuslarına gelecek bir zarara işaret eden rüya, iş yerini borçlar yüzünden kapatmak anlamına da gelmektedir. İş hayatında kişinin hak ettiği maaşı alamayacağını ve terfisinin de önüne geçileceğine de yorulur. Sınavlarda başarısızlık, ikili ilişkilerde soğukluk ve küslük gibi durumlar da yorumlanır.

  Rüyada Yeşil Yılan Görmek

  Rüyada yeşil yılan görmek, insanlar arasındaki dayanışmayı, dirliği, bütünlüğü, kardeşliği, uyumu ve barışı bozmak isteyen gayri Müslüm bir kişinin ya da kişilerin varlığına alamet eder ve din simsarlığı yapan biri ya da birileri ile tabir edilir. Rüyada yeşil yılan kendi inancından başka inançtan olan kişileri insandan saymayan, onun inancına saygı duymayan, onu iten, kakan bazı kimselerin varlığı ile tabir edilir.

  RÜYADA YILAN YUMURTASI GÖRMEK

  Rüyada yılan yumurtası görmek, hayra yorulmaz ve düşmanların artmasına, kişinin çevresinde güveneceği kimseleri bulmakta zorluk çekeceğine ifade edilir. Yapılan işlerde, amellerde İslamiyet’e uygun olmayan haller olduğuna, hem kişinin yaptığı yanlışlardan, hem de çevresinde kötü niyetli insanlar olmasından dolayı başına gelecek bazı kötülüklere dikkat çeker. Yılan yumurtası bazı yorumcular tarafından zayıf bir düşman olarak algılansa da, diğer yanda düşmanların kendilerine destek verecek kişiler bulduklarını ve sayılarını giderek artıracaklarını bildirir. Rüya sahibinin bu rüyayı içinde bulunduğu çevreye yönelik bir uyarı olarak ele almasına ve dostlarını çok dikkatli seçmesi gerektiğini delalet eder.

  RÜYADA YILAN SÜRÜSÜ GÖRMEK

  Rüyada yılan sürüsü görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, olayın ağız münakaşasına varacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına delalet eder.

  RÜYADA 2 TANE YILAN GÖRMEK

  Rüyada iki tane yılan görmek aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine delalet etmektedir.

  Rüyada iki tane küçük yılan görmek insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına delalet eder.

  Rüyada iki tane büyük yılan görmek verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

  RÜYADA 3 TANE YILAN GÖRMEK

  Rüyada üç tane yılan görmek kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, her şeyin en kalitelisine sahip olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalanacağına, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına alamet etmektedir.

  RÜYADA YILAN YUVASI GÖRMEK

  Rüyada yılan yuvası görmek, genel olarak iyi olaylar ve durumların yaşanacağını bildirir. Rüyanın içinde bir yılan olması, o rüyanın gerçekten de uyarı veriyor olması unutulmamalıdır. Bu rüya hakkında en güvenilir rüya yorumcularından biri olan İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada yılan yuvası görmek bir insanın hayatını nasıl yaşadığını irdelemesi gerektiğini anlatır ve olumsuz alışkanlıklarını gidermesini tembihler.

  RÜYADA YILANIN GÖRÜLÜŞ BİÇİMİNE GÖRE TABİRLERİ

  Rüyada zehirsiz yılan

  Rüyanızda, korkmadığınız zehri olmayan, zararsız bir yılan görmeniz; elinize bol miktarda altın geçeceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada arkadan gelen yılan

  Rüyanızda, arkanızdan gelerek sizi takip eden bir yılan görmüşseniz, hileye başvuracak bir düşmanınız var demektir.

  Rüyada kara yılanı görmek

  Rüyanızda kara yılanı görürseniz ev veya eşya alabilirsiniz.

  Rüyada su yılanı görmek

  Rüyada görülen su yılanı, yeni bir arkadaşlığınız başlayacak ve bu kişi servet veya mevki sahibi birisi olacak demektir.

  Yılanın ayakları varsa

  Rüyanızda yılanın ayaklarının bulunduğunu görürseniz, mevki sahibi veya sizden daha güçlü bir düşmanınız var demektir.

  Rüyada altından yılan görmek

  Rüyanızda altından veya gümüşten yapılmış bir yılan görürseniz, hayırlı işlerle uğraşacaksınız demektir. Bu rüya, sadece iş yaşamını işaret etmez. Günlük yaşamınızda size hayrı dokunacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.

  Rüyada engerek yılanı görmek

  Rüyada engerek yılanı görmek, düşmanınızın son derece tehlikeli olduğuna işaret eder.

  Rüyada kobra yılanı görmek

  Kobra yılanı, aynı engerek yılanı gibi çok tehlikelidir. Engerek yılanı ile aynı rüya tabiri geçerlidir.

  Rüyada boğa yılanı görmek

  Rüyada boğa yılanı görmek; sıkıntılı, karmaşık ve karanlık günlerin yaklaştığının habercisidir.

  Yılanın pençe ve boynuzunun olması

  Rüyanızda gördüğünüz yılanın tırnakları veya pençeleri varsa, düşmanınızın kini ve kötülüğü büyük seviyelere ulaşmış demektir.

  Rüyada büyük yılan görmek

  Rüyanızda gördüğünüz yılan büyükse, düşmanınız sizden daha güçlüdür.

  Rüyada küçük yılan görmek

  Rüyanızda gördüğünüz yılan küçükse, düşmanınız sizden daha zayıftır.

  Rüyada uçan yılan görmek

  Rüyanızda gördüğünüz yılan uçuyorsa, yakın zamanda sıkıntılı günleriniz son bulacak, kafanıza taktığınız problemler kolayca çözülecektir. Bu rüya yaşayacağınız neşe ve mutlulukların habercisidir.

  Bir başka rivayete göre de düşmanınız sizden uzaklaşacak demektir.

  Rüyada uzun, iri yılan görmek

  Rüyanızdaki yılanın çok uzun ve iri olması, sizi rahatsız eden ve size korku veren bazı şeyler olduğu şeklinde yorumlanır. Bir diğer rüya tabirine göre de aile içinden bir kişinin size beslediği düşmanlığa işaret eder. İri yılanın bir başka tabiri de düşmanın komşularınızdan biri olduğudur.

  Eğer bu iri, uzun yılan rüyanızda size aitse, yakın zamanda mal ve mülk kapıları size açılacaktır. Böyle bir yılan evlat sahibi olabileceğinize de delalet etmektedir.

  Rüyada yılanla boğuşmak

  Rüyanızda yılanla boğuşuyorsanız, sizden hoşlanmayan birinin, size kötülüğü dokunacaktır.

  youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler