SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Arda Güler için dünya devi ilginç bir teklifle kapıyı çalmaya hazırlanıyor! Bonservisi alınıp Fenerbahçe'ye geri kiralanacak...

Fenerbahçe ve Türk futbolunun yükselen yıldızı Arda Güler için Dortmund ve Arsenal devreye girdi. Genç oyuncuyla ilgili temaslarını hızlandıran Avrupa devleri, Fenerbahçe'ye bu durumu iletti. Özellikle Manchester City ile şampiyonluk yolunda çekişen Arsenal'ın Arda'yı çok istediği öğrenildi.

Arda Güler

Arda Güler

TR Türkiye
Yaş: 19 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Real Madrid

Fenerbahçe'de yaşadığı çıkışla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Arda Güler'in talipleri her geçen gün artıyor. Dünya futboluna damga vurması beklenen isimlerin başında gelen Arda'ya şimdi de Arsenal ve Dortmund talip oldu.

FENERBAHÇE'YE DURUM İLETİLDİ

63d3d873bf214407d49935b7

Arsenal ve Dortmund yetkilileri, Arda Güler için ilgilendiklerini sarı-lacivertli kulübe iletti. Önümüzdeki sezon için kiralama konusunda adımlar atması beklenen dev takımların planı ortaya çıktı.

SATIN ALIP KİRALAMA FORMÜLÜ

1c7409b81ba14db2890cafbfb5590e1e

Arsenal'ın Arda Güler hakkında planı belli oldu. İngiliz devi, Arda'yı bonservisiyle kadrosuna katıp 1.5 yıl daha Fenerbahçe'de kalmasına müsaade edecek. Böylece genç oyuncunun gelişim süreci boyunca ilk 11'de oynaması sağlanacak.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler