Arda Turan'dan olay açıklama: Tazminat davası açacağım

Berkay Şahin'in eşini taciz ettiği iddia edilen ve ardından da Berkay'ın burnunu kırdığı için hapis cezası alan Arda Turan, ilk açıklamasında "Çok mutluyum, Berkay Şahin'e tazminat davası açacağım" dedi.

Futbolcu Arda Turan ve Şarkıcı Berkay arasında geçen yıl yaşanan kavga mahkemeye taşındı. Hakkında cinsel taciz, kasten yaralama, korku, kaygı veya panik yaratabilecek tarzda silahlı ateş etme ve ruhsatsız silah taşıma gibi suçlamalar olan Arda Turan'a 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verildi. Cinsel taciz suçundan ceza almayan Arda Turan karar sonrası yaptığı açıklamayla olay oldu.

Karar sonrası açıklama yapan Turan, Berkay Şahin'e tazminat davası açacağını söyledi.

5d78b23ac03c0e26ecb631bb

Mahkeme sonrası Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına açıklama yapan Arda Turan, "Çok mutluyum böyle bir işin içinde olmadım. Hapis cezası almak uğruna davadan vazgeçmedim. Berkay Şahin'e tazminat davası da açacağım" dedi.

EEK9xgTXYAAwdyO (1)

Turan sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ise şunları söyledi: "Ben konuşulması bile beni rahatsız eden bu yargılama konusu 'sözlü taciz' suçunu işlemedim. İşlemem de mümkün değildir."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Allah yardımcın olsun kral
Hem suçlu hem güçlü ne güzell
aynen
hapis cezası almış hala dava açacağım diyor. Eğer varsa tacize vermemişler ceza sadece
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler