SPOR

Arda Turan metroya bindi, selfie çekti

Arda Turan metroya bindi selfie çektiArda Turan, önceki gün İstanbul trafiğinden bunalıp toplu taşımayı kullandı.

Arda Turan metroya bindi, selfie çekti

Yıldız futbolcuyu metroda görenler, şaşkınlıklarını gizleyemedi. 68 yaşındaki moda tasarımcısı Cihan Sarıkaya da o vatandaşlardan biriydi. Turan, yanına gelerek “Sen o ünlü futbolcu değil misin oğlum?” diye soran Sarıkaya’ya “Evet, ben Arda teyzecim” diye yanıt verdi. İkili, ardından metroda selfie çekti.

ÜNLÜ FUTBOLCU ÇOCUK

Sarıkaya "Osmanbey'den dün saat 17.30'da metroya bindim. Arda Turan kenarda bir arkadaşıyla ayakta duruyordu. 'Aaa bu o ünlü futbolcu çocuk değil mi?' dedim. Hemen yanına gittim. O kadar mütevaziydi ki çok hoşuma gitti. Transferinde milyon eurolar konuşuluyordu ama o metroda yolculuk yapıyordu. Sonra telefonumu çıkardım 'Gel beraber metro selfiesi çekelim' dedim. İlk selfieyi ben çektim ama gözüm kapalı çıkınca bu kez 'Cihan Teyze ver telefonunu ben çekeyim selfiemizi'dedi. Birlikte metro selfiesi çektik" dedi.

HALK ARASINA KARIŞMAN NE GÜZEL

Selfieden sonra yolcuların Turan'ı fark ettiğini anlatan Sarıkaya "Ben ona teşekkür ettim. 'Halkın arasına karışman ne güzel evladım. Mütevaziliğine hayran kaldım' dedim" diye konuştu.
Para ve ünün her şey olmadığını söyleyen Sarıkaya "Halkın arasında bir yıldız olmak ne kadar güzel. Arda'yı TV'de çok sempatik bulurdum. Metroda daha da iyi gördüm ki o hem çok sempatik hem çok mütevazi bir yıldız" dedi.

[Arda Turan Fenerbahçe otobüsüne bindi](https://www.mynet.com/arda-turan-fenerbahce-otobusune-bindi-90813-myspor)


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler