SPOR

CANLI

Arena'da yönetim istifa sesleri

Astana ile 1-1 berabere kalıp UEFA Avrupa Ligi'nin yolunu tutan Galatasaray'da taraftar ortaya konulan futboldan memnun olmadı, maç sonu tribünlerin bir bölümünden 'yönetim istifa' sesleri yükseldi.

Arena'da yönetim istifa sesleri

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki macerasını Astana maçı ile sonlandıran Galatasaray, yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam edecek. Aldığı beraberlik sonrası kurada seribaşı olamayacak Sarı-Kırmızılılar'da oynanan futbol taraftarı tatmin etmemeye devam ediyor.

[Maçtan kareler-![Galatasaray-Astana maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125271/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/5363-galatasaray-astana-macindan-kareler.html)

Maç sonunda tribünler sergilenen futbolu ıslıkla protesto ederken, taraftarların bir kısmı 'yönetim istifa' sloganları attı.

Atılan bu slogan sonrası taraftar grupları arasında arbede yaşandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Birbirlerini yemeye başladı sonunda üçkâğıtçı ve dolandırıcı rezil kulübün taraftarları. Bunlar iyi günleri. Keh keh keeeeeh.
@hapyman hadi oradan dolandırıcıda sizsiniz 3kağıtçıda , şikebahçe
lanet olsun astana karşısında ortasaha selçuk chedjou defansa yatıyoruz astana karşısında böyle büyük takım olunmaz defansa yatan takım defansif oynayan takım büyük takım değildir. Astana kim ya mahalle takımı gibi helal olsun ama adamlara güzel top oynadılar bizim sneijderin maaşı astanayı satın alır ama oyunda kimse yok malesef. futbolu astana oynadı bizde izledik sahada futbolcular stadda seyirciler tv de izleyiciler herkes seyretti.
Artist adamant uğraşdı okadar
Hamza maçın gidişatına göre yerinde ve zamanında değişikliklik bekleyen taraftarı, gabız ediyordu.. Mustafa Denizli beter çıktı, kurdeşen döktürüyor!!!!
Takım
O
Av
P
Geri Dön