MAGAZİN

Arka Sokaklar kadrosuna üç yeni oyuncu katıldı! Arka Sokaklar 15. sezon fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar 15. sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanıyor. Başrollerini Zafer Engin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi isimlerin paylaştığı Arka Sokaklar dizisi, 15. sezonuyla en uzun soluklu dizi rekorunu da kırdı. Arka Sokaklar'a yeni oyuncular da katıldı.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar, 15. sezonuyla ekranlara dönüyor. Eylül sonunda seyirci karşısına çıkacak olan Arka Sokaklar'ın 557’nci bölüm çekimleri de hızla devam ediyor.

arka-sokaklar-29ag-final-oBa3

KADROYA 3 YENİ OYUNCU KATILDI

Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı Arka Sokaklar oyuncu kadrosuna üç yeni isim katıldı.

Gizem Terzi, polis Sinem karakteri ile Perihan Ünlücan avukat Başak karakteri ile Hakan Uygun ise, uluslararası bir çetenin reisi olarak dizide izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

arka1

Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un yazdığı Arka Sokaklar, 15. sezonu ile yakında Kanal D’de.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
bi bitmediniz
@emrah_zengin_1984 izleme kardeş o zaman
siz bakmayın zorlayanmı var bir çok tv de yayınlan dizilerden daha iyi hatta en iyisi
@zeliha19482010 ve hasan aydemir sizin fikriniz varsa herkesin de vardır zevki,fikri.Beğenmiyorsa izlemesinmiş size mi soracağız neyi izleyeceğiz diye?? Burada bu diziyi savunanların yorumlarından belli zaten kimlerin izlediği.En iyisi dediği diziye bak...
@emrah_zengin_1984 Zorla mı izletiyorlar hayret ya izlemeyin kardeşim tövbe tövbe bi bitmediniz dediğiniz dizi izlenmese çoktan ekrandan kaldırılırdı final yapardı
Bitsin artık be daha, ne 15 sezon. Yeni doğan, bebeler 15 yaşına, girdi bu saçma dizi halen bitmedi..
@hakki.kaplan lan izleme o zaman kardeş
@hakki.kaplan battımı sana ,tek lüksümüze laf etme
bütün oyuncularla beraber dizinin arka planında 200 kişi ekmek yiyiyor, belki daha fazla. Ayrıca konu olarak da adaleti, doğruluğu, iyiliği ve iyiyi ön plana çıkaran bir dizi, çoğu saçma dizinin aksine toplum ahlakına olumlu katkısı olan bir dizi. oyüzden devam etmesini olumlu karşılıyorum.
Geri Dön