YURTHABER

Arpaçay’da kariyer günleri toplantısı

Arpaçay’da, öğrencilere “Kariyer Günleri” toplantısı düzenlendi.Mihralibey Anadolu İmam hatip Lisesi, Arpaçay Şehit Engin Yılmaz Anadolu Lisesi ve Arpaçay Yatılı Bölge Ortaokulu özellikle son sınıfa gelmiş öğrencileri için düzenlenen “kariyer günleri” toplantısı yoğun ilgi gördü.Kariyer Günleri toplantısında çeşitli meslek mensuplarına sahip yetkililer öğrenciler ile bir araya gelerek mesleklerini anlattı.Programlara katılan Kaymakam Abdil Koç, Kaymakamlık mesleğini ve kendi öğrencilik dönemini ile mesleğini anlatarak, öğrencilere ne olursa olsun sevdikleri mesleği yapmaları tavsiyesinde bulundu.

Arpaçay’da kariyer günleri toplantısı

Arpaçay’da, öğrencilere “Kariyer Günleri” toplantısı düzenlendi.
Mihralibey Anadolu İmam hatip Lisesi, Arpaçay Şehit Engin Yılmaz Anadolu Lisesi ve Arpaçay Yatılı Bölge Ortaokulu özellikle son sınıfa gelmiş öğrencileri için düzenlenen “kariyer günleri” toplantısı yoğun ilgi gördü.
Kariyer Günleri toplantısında çeşitli meslek mensuplarına sahip yetkililer öğrenciler ile bir araya gelerek mesleklerini anlattı.
Programlara katılan Kaymakam Abdil Koç, Kaymakamlık mesleğini ve kendi öğrencilik dönemini ile mesleğini anlatarak, öğrencilere ne olursa olsun sevdikleri mesleği yapmaları tavsiyesinde bulundu.

Arpaçay’da kariyer günleri toplantısı

Arpaçay’da kariyer günleri toplantısı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın