SPOR

Arsenal'dan Oğuzhan Özyakup'a 20 milyon pound

Arsenal eski oyuncusu Oğuzhan Özyakup için Beşiktaş'ın kapısını çalmaya hazırlanıyor. İngiliz ekibi Oğuzhan için rekor bir bedeli gözden çıkarmış durumda...

Oğuzhan Özyakup'a çılgın teklif!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
NE 20 Sİ 2 MİLYON ANCAK EDER. MİLLİ MAÇTA GÖRDÜK HİÇ BİRŞEY YAPAMIYOR.
Oğuzhanı keşke satsalar elimizde patlayacak en sonunda.Akılsız, normal bir oyuncu.ilk 5'e girmeye çalışan kuluplerde oynayacak özellikte bana göre
milli takımdaki efektif oyunumu?
Renkliler hemen atlar şimdi...
BU HABERE SADECE GÜLÜNÜR :)
:D 20 milyon pound???? Oğuzhan Özyakup için mi ??? Dalga geçiyorsunuz herhalde :D
adamlar porto yu laipzig i yenen oyuncuları takip edecek tabi... Vardar a Ostersunfgkldfgj yenilen takımları takip edecek değiller ya..
@mozdemir32 vardara elenmiş fenerbahçe ne yağladı lan size, daha durun birde biz geçeceğiz üzerinizden o zaman konuşuruz bunları!
@independiente sen önce ahlaklı ve insani gereklere uygun konuşmayı öğren. eğer bunu başarırsan daha sonra futbolu anlamayı ve öğrenmeyi dene. zira insanca davranamazsak, insalığımızı ve ahlakımızı yitirirsek gerisini hiçbir anlamı yok. zira artık insan değilizdir. sen bunları bir düşün. boşver gerisini.
@arizifeykcan yürü git lan sen ahlaktan bahsedeceksen hakemin anasına bacısına söven şenola bahset, takım arkadaşını döven oyuncunuza ve olayı saklamaya çalışan yöneticinize bahset, melonun efendi versiyonu diye getirdiğiniz adamın milli maçta rakibin hocasına ve en baba oyuncusuna ettiği analı bacılı küfürlerden bahset, onlara bir eleştiri yap önce biz zaten buradayız. onlara alkış tutarken burda rakibin yorumlarında ahlak arayan en adi ahlaksızdır.
ayağı altinmiymis
yaw he :D
Satmayan keriz 20M Pound iyi para.
bu sezon 8 maçta 1 asisti olan oğuzhan.çok şişirdiniz oğuzhanı hollanda ligi gibi yumuşak bir lig haricinde iş yapacak topçu değil.dokundunmu düşüyor fiziği çok zayıf.
10 milyon Pound bile varsa teklif satın satın ve satın.
ARSENALİN GÖRÜPTE BENİM GÖREMEDİĞİM ŞEY NEDİR BE YA:)))
20 verirler ama zaten %30 arsenal payı vereceğimiz için 14 e denk geliyor bence 12-15 arası para kazanır arsenaldan beşiktaş.
Bu haberi okuyunca Kardeş Payındaki bir sahne aklıma geldi. Bu motoru satmayın diye başlayan sahne. Ve sonunda; "Koy a...Sat gitsin!! sat,sat,sat,sat,sat,sat,sat Koy a..." :)))
yalanın cezası olmadıkça veya erdemle donatılmadıkça bu tür palavra haberler bitmez..
Diğer Haberler