MAGAZİN

Aslıhan Karalar film için tesettüre girdi!

Model of Turkey 2017 birincisi Aslıhan Karalar, yeni filmi Adanış/Kutsal Kavga için tesettüre girdi. Karalar'ın fotoğrafı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı.

Aslıhan Karalar film için tesettüre girdi!

Best Model of Turkey 2017 birincisi Aslıhan Karalar, film için tesettüre girdiği pozunu takipçileriyle paylaştı.

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan güzellik kraliçesi Aslıhan Karalar'ın tesettürlü hali takipçileri tarafından çok beğenildi.

best-model-of-turkey-2017-birincisi-aslihan-12279342_8775_m

Karalar'ın fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından yayınlayan bir takipçisi, "Çok yakışmış. Umarım gerçekten tesettüre girersiniz" yorumunu yaptı.

Başka bir takipçisi ise, "Kapalı haliniz daha güzel" yorumunu yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Simdiki kapali kızlar hep böyle bi ton makyaj
VALAHİ ÇOK YAKIŞMIŞ KAPALIYKEN DAHA GÜZEL OLMUŞ
iyi iste o surede gunaha girmez
@bulut_1988_eskis Günaha girmemesi için başını kapatması gerekmiyor. Günaha girmenin açıklık veya kapalıklıkla bir alakası yok. Acaba sizin erkekler günaha girmemek için ne halt ediyor!?
@bulut_1988_eskis Günaha girmemesi için başını ötmesi ne gerek yok. Günaha girmenin açıklık kapalılıkla bir alakası yok. Acaba siz erkekler günaha girmemek için ne halt ediyor. Manken lere bakmak sevap çünkü
@bulut_1988_eskis mahrem olayını araştırırsanız görürsünüz. Kadınlarda sacın gözükmesi günahtır bu yüzden günaha girmemiş olursun diyorlar biraz dininizi araştırın sadece kimlikte müslüman yazmasin!
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler