Atalay Demirci'nin Fethullah Gülen'le yer aldığı kare yayınlandı

Yenetek Sizsiniz birincisi Atalay Demirci'nin Ay-Yıldız Tim isimli hack grubu tarafından Twitter hesabı hacklenerek basketbolcu Enes Kanter ve eski futbolcu Hakan Şükür'le yaptığı yazışmalar yayınlandı. Birkaç gündür çok konuşulan komedyenin yıllar önce STV'de yayınlanan çocuk programı sunucusuyla birlikte Fethullah Gülen'i ziyaret ettiği o karede yayınlandı.

Atalay Demirci'nin Fethullah Gülen'le yer aldığı kare yayınlandı

Ay-Yıldız Tim isimli hack grubu önce 'Bu bir komedyen değil gizli FETÖ'cüdür' açıklamasını yaptı. Ardından Fethullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen basketbolcu Enes Kanter'le yaptığı yazışmaları yayınladı.

Demirci'nin Kanter'e 'Tedbiren takibi bırakmak zorundayım bu arada, anlarsın kardeşim. Nelere bakarak insan avlıyorlar, dur bakalım geleceğiz gibi biz de oralara, ne olur dua et, Allah'a emanet ol' diye attığı mesaj bu fotoğrafla ortaya çıktı.

Ay-Yıldız Tim isimli hack grubu daha sonra Atalay Demirci'nin Hakan Şükür'le de DM'den (direkt mesaj) yazıştığını ortaya çıkardı. Demirci mesajında "Bana yardım etmiyorlar" diyor. İşte ikilinin arasında geçen konuşmanın tamamı...

Atalay Demirci 15 Temmuz darbe girişiminin ardından meydanlara çıkıp demokrasi nöbetlerine de katılıp şu mesajı vermiş: 'Ankara'da meydandaydık ve FETÖ terör örgütünü kınadık. Darbeye teşebbüs eden bu örgütün Allah belasını versin.'

Bu yazışmaların ortaya çıkarılmasının ardından Atalay Demirci hakkında Twitter ve Ekşisözlük'de çok konuşulan Fethullah Gülen ziyaretinden bir kare paylaşıldı. Fotoğraf karesinde en sağda yer alan kaftanlı kişinin kim olduğu çok merak edilmişti. Kaftanlı'nın tiyatrocu Vural Arısoy olduğu ortaya çıktı. Arısoy ve Demirci'nin bir dönem STV'de çocuk programı yaptığı ve fotoğrafın bir ziyaret esnasında çekildiği iddia ediliyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Yahu neden bir fotoğrafla iş yapıyorsunuz, ona bakarsanız c.başkanımızında bu şahıs ile yanyana fotoğrafı var, bu neyi ispat ediyor ?
Bunlara bu satten sonra destek vermeyi bırakın sempati duyanlar inşallah çoçuklarının ölüsü üzerinde ağıt yakarlar.Katliamcı teröristlere lanet olsun
ya türkiye resmi olmayan kalmadı üzülme ATALAY sana sıra gelmez AKPlilerden.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler