SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ay yıldızlılara Berlin'de 'Bozkurt'lu karşılama! Alman çocuk Türk taraftarın coşkusuna böyle kapıldı

A Milli Futbol Takımı, akşam TSİ 22.00'de oynanacak Türkiye-Hollanda maçı için Berlin'e geldi. Taraftarlarımız millilerimizi 'Mehter Marşı' ve 'Bozkurt' işaretiyle karşıladı. Sosyal medyada paylaşılan bir görüntüde Alman bir çocuğun Türk bayrağını sallayarak 'Türkiye' tezahüratı yaptığı anlar viral oldu.

Ay yıldızlılara Berlin'de 'Bozkurt'lu karşılama! Alman çocuk Türk taraftarın coşkusuna böyle kapıldı

A Milli Futbol Takımı, Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek final maçında bugün Hollanda ile karşılaşacak. Berlin’deki Olimpiyat Stadı’nda oynanacak müsabaka TSİ 22:00’de başlayacak. Milliler Hollanda'yı devirirse, Avrupa şampiyonaları tarihinde 2008’den sonra ikinci kez yarı finale yükselmiş olacak. Bugün kazanan, İngiltere-İsviçre maçının galibi ile 10 Temmuz’da Dortmund’da yarı finalde karşılaşacak.

Screenshot_4

'BOZKURT'LU KARŞILAMA

A Milli Futbol Takımı, akşam TSİ 22.00'de oynanacak Türkiye-Hollanda maçı için Berlin'e geldi.

Screenshot_5

Taraftarlarımız millilerimizi 'Mehter Marşı' ve 'Bozkurt' işaretiyle karşıladı.

ALMAN ÇOCUK TÜRK TARAFTARINA EŞLİK ETTİ

199

Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde Alman bir çocuğun Türk taraftarlarının coşkusuna kapılarak onlara eşlik ettiği anlar yer aldı. Türk taraftarı elindeki Türk bayrağını küçük çocuğa uzatırken çocuk ise bayrağı alarak 'Türkiye' tezahüratı eşliğinde sallamaya başladı.


Euro 2024
Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler