SPOR

Aysal'dan Fener'e sıfır tölerans!

Galatasaray'da Asbaşkan Semih Haznedaroğlu'nun "Fener'e destek olalım" çağrısına Başkan Ünal Aysal olumsuz cevap verdi.

Aysal'dan Fener'e sıfır tölerans!

Galatasaray yönetiminin gerçekleştirdiği toplantıda Asbaşkan Semih Haznedaroğlu'nun şike soruşturması kapsamında zor günler geçiren Fenerbahçe için, "Kulüpler Birliği toplantılarında bütün gücümüzle Fenerbahçe'nin yanında yer almalıyız" ifadesini kullandığı bildirildi.

[

MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

İddiaya göre yönetim kurulu toplantısında söz alan Haznedaroğlu, "Benim amcamın oğlu F.Bahçeli. Hergün bana mesaj atıp ne olacak bizim halimiz diyor. Evden çıkıyorum kapıcı bana diyor ki uğraşmayın bizimle ligden düşmeyelim. Bakkal, manav öyle. Biz de artık Fener'i destekleyelim. Onlar bizim dostumuz" dedi.

ÖZTÜRK DE KARŞI ÇIKTI! Haznedaroğlu'nun bu sözlerine Başkan Ünal Aysal'ın "Olmaz öyle şey" diyerek karşı çıktığı, yönetici Adnan Öztük'ün Aysal'ın yanında yer aldığı iddialar arasında.

SEÇİM Mİ GELİYOR? Galatasaray yönetimine yakın kişilerden gelen haberlere göre Başkan Ünal Aysal, yönetim kurulunda bazı kişilerden ciddi fikir ayrılıkları nedeniyle rahatsızlık duyuyor. Baskın bir seçim planladığı öne sürülen Aysal'ın, yeni bir listeyle tek başına Genel Kurul'da başkanlığa aday olmayı planladığı belirtiliyor. Sarı-Kırmızılı yönetimde özellikle Ali Dürüst ile Adnan Öztürk arasındaki problem iyice su yüzüne çıkmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 197 yorum
fransız uleması acayıp şaşırmış ulen sen kimsin platininin uşakları. uefa da sıfır tolerans dedi 8taşı,ts yi,antebi,bursa yi kupalarda oynattı onlar da maç alıp satmamışmıydılar defolun suratsız herifler insan müsfettelelri
trabzonsporluyum ama şu galatanın kararlarına hayran kalıyorum
açılan yaralarınız kanıyor dimi ? sahada yenemediniz,masa başında başkalarının yenmesiyle mutlu oluyorsunuz.Yazıkkk
önce konuşmayı öğren hamsi kardeşim!!
yok yok biz ona öyle demiyoruz. toptan BUKALEMUN diyoruz. ts gs farketmiyo sizin için. siz iyice yavvvşamışsınız...
her trabzonlu aslında bıraz 6s li ve biraz 8jk lidir.şikenin babaları,kutsal ittifakta 6s nın yardakçılarısınız.fener olmazsa piyon diye kımın karşısına koyacaklar trabzonu.piyon trabzon.
Ben bu FB taraftarını anlamıyorum ! Adamların kafalarımı basmıyor ne? Kulübü yerin dibine sokan Aziz ve Mostoroğlu na tepki göstermelri gerekirken yazarlara,mahkemeye hükümete satışıyorlar... OTURUP BİR KARAR VERİN KULÜBÜN TARAFTARIMISINIZ BAŞKANINMI?
anlasan fenerli olurdun.aramızdaki fark bu sahiplenmek.biz omuzlarda getirip küfürle yollamayız polata yaptığınız gibi.işin içine fb girince diğer şeyler teferruat oluyor.anladın anlamadınsa açayım.şimdi aziz bir nevi fb nin atatürkü diye düşün.hiç bir başkanın yapamayacağını yapıp sizle olan farkı kapatıp 5 mislide fark attırdı ok mi.şimdi bu adamı bırak satmayı düşünmeyi kötü söz bile söylemek günah olur.birde bizde vefa vardır hani şu semt olan değil sizingibilerin umuttuğu bir erdemdir.o yüzden bırak bank asyayı amatöre düşmek bizi kasmaz.anladın yok anlamadın değilmi?ÖZÜR
anlamıyosun çünkü kafan basmıyor.trabzondan golleri yerken agzınız kulaklarınızdaydı.beşiktaş 10 kişi kalmış trabzona yenıldı.8jk lilerin gol yerken zevkten agızları kulaklarındaydı.işte sana şike.karabükü.gaziantepi,bursayı.bucanın yediği 2. golü söylememe gerek var mı...
bu kafayla anlamaman normal.FB taraftarı herşeyin farkında şikenin bir tek fenerbahçenin üzerine yıkıldığını, Trabzon, beşiktaş onlarda şikenin içinde olmasına rağmen.Operasyonun sadece Fenerbahçe üzerinden yapıldığının, Fenere gelince sıfır tolerans diyen UEFA.nın, BJK ve Trabzonspora sınırsız tolerans gösterdiğinin, emniyet ve savcılığın Trabzonluların telefonlarını dinlemeyip, onların maçlarını göz altına almayıp sadece Fenerbahçenin yöneticicilerini dinlediğiğinin amacın Fenerbahçeyi bitirmek olduğunun Fenerbahçeye tam destek zamanın olduğunun farkında.
anlamak ne zor değil mi ? bu biraz zeka işi o da yok
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler