SPOR

CANLI

Aziz Yıldırım'a açık çağrı: Artık Yeter

Fenerbahçe taraftar grubu Antu'nun resmi internet sitesinde başkan Aziz Yıldırım'a açık istifa çağrısı yapıldı.

Aziz Yıldırım'a açık çağrı: Artık Yeter

Fenerbahçe taraftar grubu Antu, CAS kararı sonrasında sitesinin açılış sayfasında başkan Aziz Yıldırım'a açık istifa çağrısında bulundu.

* AZİZ YILDIRIM KONGREYE GİDİYOR

Olağanüstü Kongre İstiyoruz!
3 Temmuz 2011de başlayan Fenerbahçe tarihinin an karanlık dönemi bugün CASın, UEFA Disiplin Kurulu`nun verdiği 2 yıl men cezasını onamasıyla yeni bir aşama kazandı. Bu süreçte Fenerbahçemiz 106 yıllık tarihinde almadığı kadar yara aldı. İtibarı zedelendi, milyonlarca Fenerbahçe taraftarının içi kan ağladı.

Bütün bu olumsuz tablonun tek sorumlusu Aziz Yıldırım`dır.

Bu kahredici süreç boyunca ne kulübümüzü ne de kendini doğru dürüst savundu. Gerek yerel mahkemelerde, gerekse uluslararası kurumlarda yaptığı savunmalarda esip gürlemeyi, savcıları hakimleri azarlamayı marifet sandı. Bu haraketlerin Fenerbahçe`ye zarar vereceğini hiç umursamadı. Sonunda iş sözün bittiği yere geldi.

Geldiğimiz nokta yıkım.

CAS kararının TFFye nasıl yansıyacağını kestiremiyoruz. Bütün bu karanlık tablonun sorumlusu olan Aziz Yıldırımın artık camiamızın önünü açması, kulübümüzü gerektiği gibi savunacak yeni isimlere fırsat vermesi gerekiyor.

Bunun için hemen, bir dakika bile kaybetmedern seçimli olağanüstü genel kurul kararı alınmalıdır. Fenerbahçemizi karanlıklardan aydınlıklara taşıyacak yeni isimlerin, yeni kadroların önü açılmalıdır.

Çünkü bu "herşeyi ben bilirim"ci tavrıyla Aziz Yıldırım, 106 yıllık koca çınarı kendisiyle beraber bataklığın iyice dibine çekecek.

ANTU.COM

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 64 yorum
zaten o logonun arkasına saklanarak kendi menfaatini yürüttü yıllardır.
aziz yıldırım ilk gözaltına alındığında istifa etmeliydi..""aklanıp dönücem"" diyerek başkanlığı bırakmalıydı...Türk mahkemelerinin temize çıkardığı aziz yıldırımı bu sefer cas yeniden karaladı...iş tam iki ucu boklu değnek misali oldu..bu işe, yılların deneyimli spor adamı olan ali şen başkanlığında, ya da onun sevk ve idaresinde, vereceği taktik--göstereceği yolda devam edilmelidir...
TÜRK MAHKEMELERİ AZİZ YILDIRIMI AKLADIMI. İYİCE ARAŞTIR.
Türk Mahkemeleri temize mi çıkardı yoksa senin tahkikat aşamasından haberin mi yok! Aziz Yıldırım 6 yıl 3 ay hapis cezası aldı. Dosya şu an temyiz aşamasında yargıtayda bulunmaktadır. Karar kesinleşmeden infaz aşamasına geçilemediği için, Aziz Yıldırım dışarıda!
aziz yıldırım gitsede farketmez.fenerbahce kulübü ve taraftarı bundan sonra kendilerine yapılanlara her platformda misliyle karşılık vermezse, komplocularla, ispiyoncularla, ince ayarcılarla mücadele etmezse; kulübede taraftarada yazıklar olsun.
Takım
O
Av
P
Geri Dön