SPOR

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu'dan maçlarla ilgili kritik toplantı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, futbol, basketbol, voleybol federasyonları başkanları ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil ile korona virüs salgınına yönelik süreçle ilgili olarak bir araya eldi.

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu'dan maçlarla ilgili kritik toplantı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Futbol, Basketbol, Voleybol Federasyonlarımızın Başkanları ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanımız ile saat 13:30’da bir araya gelerek korona virüs salgınına yönelik süreci değerlendireceğiz" ifadelerini kullandı.

Çin’de başlayarak dünyaya yayılan korona virüs salgını özellikle Avrupa’da etkisini göstermiş ve birçok ülkede ligler ertelenmişti. Türkiye Futbol Federasyonu ise tedbir olarak maçların seyircisiz oynanmasına karar vermişti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, futbol, basketbol ve voleybol federasyonlarının başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantı sonrası saat 17.00'de açıklama yapacak.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Fatih Terim değil heykeli dikilecek adam ,okullarda ders olarak okutulması gereken bir spor adamıdır.Allah ondan razı olsun
Ne toplantısı yapıyorsunuz kardeşim iptal iptal, para babalarına hizmet etmeyin, orada görev yapanları ve sporcuları tehlikeye atmayın.
Ertelenmesi lazim aklın yolu bir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler