SPOR

CANLI

Ballon d'Or ödül töreninde Virgil van Dijk'tan Ronaldo'ya şok gönderme

Liverpool forması giyen Virgil van Dijk, Ballon d'Or ödül törenine açıklamasıyla damga vurdu. Hollandalı futbolcu "Cristiano Ronaldo törene gelmedi, Ballon d'Or için bir rakibin azalmış oldu, neler söylemek istersin?" sorusuna "O rakip miydi?" cevabını verdi.

İngiliz ekibi Liverpool'un Hollandalı savunma oyuncusu Virgil van Dijk, Ballon d'Or ödül töreninde Cristiano Ronaldo'yu bir kızdıracak açıklamada bulundu.

Van Dijk "Cristiano Ronaldo törene gelmedi, Ballon d'Or için bir rakibin azalmış oldu, neler söylemek istersin?" sorusuna "O rakip miydi?" yanıtı vererek dikka çeken bir gönderme yaptı.

"MESSI OLAĞANDIŞI BİR OYUNCU"

Ödülün Messi'ye gitmesiyle ilgili de konuşan Hollandalı oyuncu,
"Hayallerimden hiç vazgeçmedim. Sonuna kadar mücadele ettim. Bulunduğum yerle gurur duyuyorum. Messi olağandışı bir oyuncu, harika, fantastik. 6. kez kazanıyor. Çok yakındım. Fakat, benden biraz daha iyiydi. Önümüzdeki sene daha üstte yer almak istiyorum. Hep beraber seneye birinci olup olamayacağımı göreceğiz ama burada olmak da büyük bir onur" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
karşısında oynayıncada tir tir titiriuonuz. insallah liverpol juve eslesmesi olurda q7 sana kim oldugunu tırnak işareti içerisinde hatırlatılır çam yarması.
Helal sana van dijk
Helal sana Van dijk gerçekten olanustu bi cevap
Takım
O
Av
P
Geri Dön