SPOR

Barcelona'dan Oğuz Arda Sel için taziye mesajı

Barcelona Kulübü, Çorlu'daki tren kazasında hayatını kaybeden akademi futbolcusu 9 yaşındaki Oğuz Arda Sel ve babası Hakan Sel için başsağlığı mesajı yayınladı.

Barcelona'dan Oğuz Arda Sel için taziye mesajı

Çorlu'da meydana gelen ve 24 kişinin hayatına mal olan tren kazasında yaşamını yitiren 9 yaşındaki Oğuz Arda Sel'e Barcelona'dan taziye mesajı geldi. Barcelona Akademi'sinde geleceğin futbolcusu olarak hayata hazırlanan Arda, elim kazada babası Hakan Sel ile birlikte can verdi.

Barcelona

Barcelona sosyal medya hesaplarından şu paylaşımda bulundu:

"Barcelona Futbol Kulübü ve Barça Akademisi olarak, Türkiye'deki tren kazasında hayatını kaybeden 9 yaşındaki İstanbul Beko Futbolcusu Oğuz Arda Sel'e ve onun babası Hakan Sel için duyduğumuz üzüntüyü ifade ederiz. Kazada hayatını kaybeden insanların yakınlarının acılarını paylaşıyoruz. Yaralılara da acil şifalar diliyoruz"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bu ülke insanı o kadar kindar olmuşki hayatını kaybeden 24 vatandaşımızı unuttu başkan kutlamaları yaptı yedi içti eğlendi. Hediyeler dağıtıldı katılan konuklar. Atatürk'ün kurduğu laik cumhuriyeti yıktık diye sosyal medyadan mesajlar yağdı. Medya kazada vefat eden vatandaşlarımızı ve sorumluları hem unutturdu. Yazıklar olsun bu memlekete.
@i.sezer medyanın insanlar üzerindeki etkisinin en güzel örneğiyle bu elim kaza allahtan ölenlere rahmet yaralılara acil şifa ve yakındalrına sabır diliyorum başımız sağolsun ulusca allah birdaha böyle felaketler vermesin.. amin ( memleket insanı bitmiş okey dönüyo )
TREN KAZASININ BAŞ SUÇLUSU AKP,ULAŞTIRM BAKANLARI OLAN BİNALİ VE SON BAKANIDIR. BUNLAR ULAŞIMIN U dan uzak insanlardır.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler