SPOR

Barcelona yönetimi, Arda Turan için toplanıyor

Arda Turan Medipol Başakşehir ile kişisel şartlarda anlaşırken, yıldız oyuncunun takımı Barcelona'nın transfer hakkında vereceği son karar merakla bekleniyor.

Barcelona yönetimi, Arda Turan için toplanıyor

Barcelona yönetimi, teknik heyet ile birlikte yarın bir toplantı düzenleyecek ve Arda Turan'ın geleceğini masaya yatıracak. Kulüpte yapılacak toplantıda, Arda Turan'ın bonservisi ile mi yoksa kiralık olarak mı takımdan gideceği konusunda son karar verilecek.

Yönetim ve teknik heyet, Arda hakkındaki kararını verdikten sonra gelen teklifleri değerlendirecek. Medipol Başakşehir ile Barcelona arasındaki pürüzlerin giderilmesi halinde ise Arda daha önceden kişisel şartlarda anlaştığı Medipol Başakşehir ile resmi sözleşme imzalayacak. Barcelona, Medipol Başakşehir dışında yıldız oyuncuya talip olan diğer kulüplerden gelen teklifleri de değerlendirecek.

GÜMÜŞDAĞ, 'ARDA' KARARINI BEKLİYOR
Öte yandan, Medipol Başakşehir'de başkan Göksel Gümüşdağ, Barcelona yönetiminin Arda Turan transferi ile ilgili alacağı kararı bekliyor. Göksel Gümüşdağ'ın, takımının Antalya'da yaptığı kampa katılmak için Barcelona'nın Arda Turan ile ilgili son kararını vermesini beklediği ve olumlu bir gelişme olması halinde, yıldız oyuncu ile birlikte Medipol Başakşehir'in Antalya'da kamp yaptığı otele gideceği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
dağıtın belediyenin parasini bakalım topçuya popcuya millete de para yok diye vergi dayatin
artik devlet kopruden yuruyerek gecendende gecis parasi alir.ne alakasi var diyen mallar olmaz heralde
Arda bitmiş kardeşim boşuna alıyor büyükşehir belediye bu kazmayı.
ne ardaymış arkadaş. memleket meselesine döndü
Sevecem şimdi şu Arda nizi,yeter yaa.
tipe bak mahalle takımında oynatmam bunu yemin edrim
Hay Arda sinin da Barça sinin da yeter nereye gidecekse gitsin biktik bu haberlerden
ulasima köprüye zam yapilacak heralde. yoksa belediye niye alsin..
4 büyükler mâlî yönden sıkıntıdayken büyük paralar harcamasının nedeni nedir?Bu paraları neredrn buluyor.yoksa bu paralar delik cebimizden düşen paralarmı ?Aylardįr Arda nasìıl kurtulur magazin,drama,komedi ,aşk ve meçhul kaynatan akan gelirler oyununu seyrediyoruz.Biz halkız,ya siz kimsiniz? Ben sporcunun zeki,çevik ve ahlâklısını severim.
gelecek yine memleketi karistircak surekli gundem.olacak
Diğer Haberler