Bayramda son dakika mağduru olmayın!

Geçtiğimiz hafta açıklanan 9 günlük Ramazan Bayramı tatili turizmcileri olduğu kadar tatilcileri de sevindirdi. Bayramda memleketlerine gidecekler ya da tatile çıkacaklar seyahat planları için hazırlıklara başladılar. Bu plan içinde en önemli noktayı ise seyahat bileti oluşturuyor.

Bayramda son dakika mağduru olmayın!

Yaz sezonu başlangıcına denk gelen Ramazan Bayramı için hareketlilik başladı.

1556009243_erken_rezervasyon

Tatil süresinin erkenden ilan edilmesi, işin planlanması ve maliyetlerin düşürülmesi içinde avantajları beraberinde getiriyor.

1556009248_ucuz_rota

En büyük hatalardan birinin bayram gibi yoğun dönemlerde son dakika bilet alımı olduğuna dikkat çeken Biletall.com CEO’su Yaşar Çelik, “Bayramlarda indirimli bilet olmaz. Bu yüzden indirimli bilet satanlara itibar etmeyin. Bayramın son günleri yaklaştıkça değil ucuza bilet bulmak, tatilinizi iptal etmek zorunda kalabilirsiniz” dedi.

1556009287_bilet__3_

Bayram nedeniyle sefer sayılarında daha yoğun bir dönem yaşanacağının altını çizen Çelik, vatandaşların ufak ipuçlarıyla bilet fiyatlarını düşürebileceklerini belirtti.

1556009287_bilet__4_

Çelik sözlerine söyle devam etti: “ Seyahat türüne göre bilet fiyatlarını karşılaştırmak yolculara avantaj sağlarken firmaların kampanyalarının takip edilmesi de önemli bir detay.

1556009287_Otobus1

Uçak biletlerinde hafta içi seyahat etmek hafta sonu seyahat etmekten daha iyi olabilir. Sabah uçuşu yerine akşam uçuşunu tercih ederek daha uygun fiyatlara bilet bulabilirsiniz.

1556009288_bilet__2_

Araç ile seyahat edecekler mümkünse arefe gününden önce yola çıksın ve dönüş için bayramın son gününü beklemesin.’’

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler