SPOR

CANLI

Belhanda'ya 'Bedevi' diyen Cem Emiroğlu istifa etti

Belhanda'ya 'Bedevi' diyen Cem Emiroğlu istifa etti

Younes Belhanda için ''Bu bedevi ile mi sözleşme uzatılacak?'' söyleminde bulunan Galatasaray Disiplin Kurulu Yedek Üyesi Cem Emiroğlu istifa etti.

Galatasaray Disiplin Kurulu Yedek Üyesi Cem Emiroğlu istifa etti.

Galatasaray'ın ligde 4-3 kaybettiği İttifak Holding Konyaspor maçından sonra sosyal medya üzerinden Belhanda'nın futbolunu eleştirerek takımdan gönderilmesi gerektiğini savunan Cem Emiroğlu, "Bu bedevi ile mi sözleşme uzatılacak?" ifadesini kullanmıştı.

Instagram'dan yaptığı paylaşımla Cem Emiroğlu'na tepki gösteren Belhanda, "Bu, kabul edilemez. İlk olarak bir hakemin ırkçı ifadesine maruz kaldık. Şimdi de Galatasaray'ın bir disiplin kurulu üyesi tarafından 'bedevi' olarak tanımlanıyoruz. Bu ırkçılık ne zamana kadar sürecek? Kökenlerimi asla inkar etmeyeceğim. Kesinlikle bir bedeviyim ama takımını severek temsil eden bir bedeviyim." değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ulan arsız adam 3-5 bin tl üyelik parası verdim diye 100 yıllık kulübü babanın malımı sandın insanları aşalama hakkınımı aldın yönetici pozisyona gelmişsin nerde ne konuşacağını bilmiyorsun terbiyesiz
Namussuz insan ne olursa olsun alay edilmiyeceğini bilmiyormusun
Ailede Kol kırılır yen içinde kalır!... Haberin kaynağı her kimse umarım mutludur...!
guzel kardesim haberin kaynağı belhanda adam Twitter da yazmis sen hala neyin pesindesin cinconlular fetoden sonra irkciliginiz da ortaya cikti
Takım
O
Av
P
Geri Dön