Beren Saat'in başrolde olduğu Atiye (The Gift) dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte Atiye'nin fragmanı

Netflix'in ikinci Türk orijinal dizisi Atiye'nin (The Gift) yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger'in oynadığı Atiye 27 Aralık cuma günü ekrana gelecek. İşte Atiye'nin heyecanla baklanan ilk fragmanı...

Beren Saat'in başrolde olduğu Atiye (The Gift) dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte Atiye'nin fragmanı

Hakan: Muhafız'dan (The Protector) sonra Netflix'in imza attığı ikinci Türk orijinal dizisi Atiye (The Gift) ile ilgili yeni detaylar belli oldu. Oyuncu kadrosunda; Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan ve Cezmi Baskın'ın yer aldığı Atiye 27 Aralık’ta ilk sezonuyla Netflix’te yer alacak.

İLK SEZON 8 BÖLÜM

Yönetmenliğini Ozan Açıktan, Gönenç Uyanık ve Ali Taner Baltacı’nın üstlendiği, senaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. İkinci sezon çekimlerin tamamlanan dizi Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşifin, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesini anlatıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Atiye. 27 Aralık. Sadece Netflix’te.

Netflix Türkiye (@netflixturkiye)'in paylaştığı bir gönderi ()

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Beren Saat, Atiye dizisinde özel güçleri olan bir kadına hayat verecek. Şengül Boybaş’ın kaleme aldığı Dünyanın Uyanışı isimli eserden esinlenilerek oluşturulan dizide Atiye’nin mistik hikayesi konu alınacak. Anadolu topraklarında yürütülen bir kazı çalışması esnasında genç bir ressamın hayatı değişir ve geçmişine dair sırların peşinden koşmaya başlar.

5kVqDrGS2EaK6P5_9BAwxA

GÖBEKLİTEPE'DE YAPILAN KEŞİF

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile birlikte İstanbul’da mutlu bir hayat sürmekteyken Göbeklitepe’de yapılan bir keşif hayatını değiştirir. Bölgede kazı yöneticisi arkeolog Erhan, Atiye ve Göbeklitepe arasındaki mistik bağı gözler önüne serecek bir sembolü keşfeder. Atiye ise bu renkli maceranın içerisine atılacak antik tapınakta geçmişini araştırmaya başlar.

Gizem perdesi aralanmaya başladıkça Atiye esrarengiz olaylarla karşılaşır ve yaşanan hadiseler Atiye’nin geçmişi ve geleceği, gerçek ve ruhani arasındaki her şeyi sorgulatır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Berene harşey yakişir ne yaparsa en iyisini yapar güzel kalpli insan cansin
biraz fantastik gibi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler