SPOR

Berna Gözbaşı, Kulüpler Birliği toplantısını terk etti

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, devam eden Kulüpler Birliği toplantısını terk etti. Gözbaşı, Kasımpaşa Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Saraç’ın yanına gelip, konuşmasının ardından birlikte toplantıya geri döndü.

Berna Gözbaşı, Kulüpler Birliği toplantısını terk etti

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, devam eden Kulüpler Birliği Vakfı toplantısını terk etti. Başkan Gözbaşı, Kayserispor İstanbul Temsilcisi Muhammed Ali Temel ile birlikte toplantının yapıldığı otelin dışarısına çıkarak bir süre görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sırasında Berna Gözbaşı’nın hararetli konuşmaları dikkat çekti. Kasımpaşa Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Saraç Başkan Gözbaşı’yı sakinleştirmek için yanına geldi ve daha sonra beraber toplantıya geri döndüler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Kadın haklı ne diyeyim ki şimdi?! O kadar emek verdi düştü denen Kayserispor'a son haftalara doğru bir umut verdi. Son maçta tetikçi hakemler ile takımının alacağı galibiyet engellendi. Ne yapsa yeridir.
son trabzon maçında verilmeyen penaltı ve içerden çıkarılan goller cüneyti dürüst bilirdim ama yanılmışım kayseriyi zorladüşürdüler malesef
Herkez haklı kim haksız Kayseri Bursa Malatya Ankaragücü samsun Eskişehir Adana Bunlar liğin Renkleri seyirci var heyecan var fakat iyi yönetilmedimi takımlar düşüyorsun bu iş böyle yapacak bir şey yok seneye iyi hazırlanın çıkın süperliğ sizsiz tatsız renksiz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler