SPOR

Beşiktaş'ın ilk hedefini Andre-Pierre Gignac

Beşiktaş, listesindeki forvet adaylarının maliyetinin yüksek olması sebebiyle ilk hedefini Andre-Pierre Gignac olarak belirledi.

Yeni sezonda forvet hattına kalitesi tartışılmaz bir ismi dahil etmek isteyen Beşiktaş'ta transfer çalışmalarına hız verildi.

Yılın bombası

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
bizim takımların artık şu moruk futbolculardan vaz geçmesi lazım
ikinci negroda faciası olur.gerek yok bu oyuncuya
@arif_gur Gignacı hiç izlemiş misin?Bilmeden yorum yapmayın.
bu adam hiç bir zaman iyi topcu olmadı ama hala transfer peşindeler
yakışır kartalıma
geçen yıl negredonun yerine kesinlikle gignac alınmalıydı zaten
Beşiktaş ekonomik açıdan iyice köşeye sıkıştı bedava sirke baldan tatlıdır mantığıyla hareket ederek transferi para harcamadan kapatmaya çalışıyor.Demek ki kulüp batak.Bu hale getirenlerden hesap sorulmalı.Kanımca 4 büyüklerin 3 ünde kan değişimi yaşandı.Sıra Beşiktaş başkanında.Hani bir atasözü derki"Tebdili mekanda ferahlık vardır."
artık fener-gs devri başladı..eziktaş seni yine hüzünlü yıllar bekliyor
Negredo'dan farklı olmaz.
kaçırılmasın aman.ne isterse de verin adamın posası lazım bize.35 olsaymış daha makbuldü ya neyse kulübede doldurur yaşını .
hepsi satılsın abubakar gelsin başka yol yok
bjk yine 5-6 milyon euroyu çöpe atacak! yazık ! bu paraya sow'u al rahatla!
Bu andre pierre konyak, birde olivie giroud var. Son avrupa şampiyonasında izlediğiim kadarıyla pek etkili değildiler. Ama adam beleşse iyi ne demişler bedava konyak baldan tatlıdır.
almeida negredo ve gignac bu adamlar ozellikleri hemen hemen ayni alinirsa negredo gibi patlar elimizde daha iyisi lazım
yatırımcının parasını kim aralladı kıyamet gibi başkanın ne kızı nede hanımı kalmış herkese sövüyorlar adamlar hakllı bu başarı varken külüp batmış gibi 2tl düşürmüşler 7-8olan hisse senedini
imkansız dünya kupası başlıyo transfer olmaz sona doğru
Bonservisi elinde olsada imza parası istiyorlar. Farketmiyor
Diğer Haberler