SPOR

CANLI

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın gelişmesi! Haftaya kaldı

Beşiktaş'ta teknik direktör konusundaki belirsizlik sürüyor. Başkan Ahmet Nur Çebi ve Sergen Yalçın'ın görüşüp imzaları atması bekleniyordu ancak zirve ertesi haftaya kaldı.

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın gelişmesi! Haftaya kaldı

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi ve Sergen Yalçın'ın görüşmesi haftaya kaldı.

Siyah - beyazlıların iki kupayı kazanmasının ardından taraftarlar Sergen Yalçın ile sözleşmenin tekrar imzalanmasını bekliyordu. Yaklaşık 1 ay öncesine geçmesine karşın Beşiktaş Başkanı Çebi ve Sergen Yalçın arasındaki görüşme gerçekleşmedi.

ÜCRETİ REDDETTİ

Sabah saatlerinde görüşmenin bugün yapılacağına dair bilgi geldi. Ancak Beşiktaş'ın teklifi ile Sergen Yalçın'ın istediği ücret konusunda son dakikada uyuşmazlık çıktı. Bunun üzerine zirve gelecek haftaya bırakıldı.

BEŞİKTAŞ'IN TEKLİFİ

37 milyon Euro'luk bir takım harcama limitine sahip olan Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'a başarı primleri hariç 1.6 milyon Euro'luk bir mukavelenin sunulması bekleniyor. Süper Lig, Şampiyonlar Ligi ve Ziraat Türkiye Kupası'nda başarılı olunması halinde Yalçın'ın kazancı 3 milyon Euro'yu bulacak. Ancak iki kupa getiren teknik adamın teklif edilen ücret konusunda çekinceleri olduğu belirtiliyor.

SERGEN YALÇIN'IN İSTEKLERİ

Geride bıraktığımız sezonda 7 milyon lira maaş alan Sergen Yalçın, 5 milyon lira da başarı primi aldı. Yalçın, yeni sezon için kurulacak takımda tüm transferlerde kendisinin de devre olmasını ve alınacak oyunculara son kararı kendisinin vermesini istiyor. Yalçın, daha önce yaptığı açıklamalarda, "Beni kontrat değil, başarı korur" demişti. Yalçın, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde geçen sezon birlikte çalıştığı isimlerle de devam etmeyi istiyor.

(AJANSSPOR)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
Sana 30 milyon tl. sana kimse vermez Sergen efendi, madem öyle veren carsa git bırak bu işleri, yönetim zaten max. limitine çıktı, para yok, harcama limiti de belli, kabul ediyorsan et, başka hoca mı yok, Simudica 1m euroya oynayarak gelir.
parayla alakası yok Avrupa'da bişey yapamayacagini anladı orada gruptan çıkmak bile zor çünkü TFF yok orada onun için hazır şampiyon yaptılar bizi kaçayım zirvede bırakayım diyor
kesinlikle haklisin sanki besiktasla anlasmayip daha buyuk kulube gidip daha fazla para kazanacak. kimse besiktastan ve taraftardan buyuk degil. gidenin yolu acik olsun
ya bırakın yerli hacaları siz gidin yapancı alın sezon ortası olmadın gönderin sonra fifalık olun 8.5 milyon evro tazminat ödeyin sizde hiç utanma yokmu sezon başı yemin ederim bu takım kümeye oynar diyenler vardı adam şampiyon yaptı adam türkiye kupası aldı ya en önemlisi şampiyonlar ligine götürüyor takımı siz abdullah avcıya daha tazminat ödüyorsunuz bu adamla pazarlık yapmaya utanmıyormusunuz
Anladığım kadarıyla yönetim cl gelirlerine çökecek ve takıma iyi transferler yapılamıyacak bu yüzdende sergen yalçın kalmak istemiyor. Seneye şampiyonluk sırası bjk de değil demek
Takım
O
Av
P
Geri Dön