SPOR

Beşiktaş'tan altyapıya Dietmar Beiersdorfer hamlesi

Beşiktaş'tan sürpriz altyapı hamlesi. Beşiktaş'ın, son olarak Hamburg'ta görev yapan Dietmar Beiersdorfer'i altyapıda göreve getirmek istediği iddia edildi.

Beşiktaş'tan altyapıya Dietmar Beiersdorfer hamlesi

Beşiktaş'ın son olarak Hamburg'da futbol direktörü olarak görev yapan Dietmar Beiersdorfer ile temas halinde olduğu belirtildi.

Alman basınında yer alan habere göre; Beşiktaş, bir dönem Hamburg'da başkanlık da yapan 54 yaşındaki Beiersdorfer ile görüşüyor.

Dietmar Beiersdorfer ile sportif direktör olarak görev yapmayacağı, gençlerle ilgili kulüp yapısı içinde görev alacağı belirtildi.

Alman futbol adamının, genç yeteneklerin profesyonel gruplara daha iyi bir şekilde bağlanmasını sağlayacağı kaydedildi.

(Ajansspor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
hamburglu teknik adam bayern'den nasıl 5 yenmez dersleri verecekmiş.
haddini bil keko
ona gerek yok zib..di gonzales..bize mahalle veya köy tkmlarına gol atamadan içerde dışarda yenilerek elenmemeyi öğretsinde sizin durumunuza düşmeyelim.sahi neydi o tkmların adı biri östrojen gibi bişeydi de diğerinin türküsü vardı çıkaramadım..hani KAZANAMADIM EKMEK PARASI FALAN DİYODU... KEH KEH ALDIN MI?
Ne gerek var?Serpil Hamdi TÜZÜN gibi bir jenerasyon yaratılabilir.Örneğin Sergen YALÇINı Getir alt yapının başına:arasın bulsun yetiştirsin eğitsin A takıma ve Türk futboluna oyuncu kazandırsın..
A takimin başına gelir alt yapıda görev almaz kardeşim keşke gelse
almanyanın tinercisi heralde bu da
aslinda gerekli, bu da demek oluyor ki, Turkiye'de vizyon, strateji, uzun vadeli plan yok ve bu sekilde hiç olmayacak...
Diğer Haberler