MAGAZİN

Bez Bebek'in Pompirikya'sı Elif Ceren Balıkçı'nın son hali şoke etti! Bakan bir daha baktı

2007- 2010 yılları arasında FOX TV'de yayınlanan ve başrolünde Evrim Akın, Tan Sağtürk ve Oya Aydoğan'ın yer aldığı Bez Bebek dizisinin çocuk oyuncusu Elif Ceren Balıkçı Kulina'nın torunu Pompirikya'yı canlandırıyordu.

Bez Bebek'in Pompirikya'sı Elif Ceren Balıkçı'nın son hali şoke etti! Bakan bir daha baktı

Bir döneme damga vuran dizilerden Bez Bebek'te hayat verdiği Pompirikya karakteri ile hafızalarımıza kazınan Elif Ceren Balıkçı'nın son halini görenler gözlerine inanamıyor. Elif Ceren Balıkçı artık büyüdü, genç bir kadın oldu. Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren genç oyuncu güzelliğiyle de mest ediyor.

bez bebek Pompirikya 22

Kötü karakterdeki başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken çocuk yıldız şimdi büyüdü ve genç bir kadın oldu. Elif Ceren Balıkçı son haliyle sosyal medyayı kasıp kavurdu.

bez bebek 8

bez bebek 7

Elif Ceren Balıkçı 9 Nisan 1999 yılında Avusturya'da doğdu. Elif Ceren Balıkçı ilk olarak Kayıp Prenses dizisindeki rolüyle ekranlara geldi.

bez bebek 4

Bez Bebek 3

Sonsuz Bir Aşk, Bez Bebek, Merhamet, Karışık Kaset, Bana Artık Hicran De, Göç Zamanı, Öğretmen, Madalyon, Kırgın Çiçekler ve Zil Çalınca gibi pek çok projede yer aldı.

bez bebek 6

bez bebek 5

Bez Bebek 2

Bez Bebek 1

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler