MAGAZİN

Bircan Bali'den bomba iddia! 'Masterchef Türkiye ara veriyor'

Söylemezsem Olmaz'ın sunucularından Bircan Bali'nin iddiaları olay oldu. Bircan Bali, Masterchef Türkiye'de dışarıdan bilgi sızdırıldığını iddia etti ve Acun Ilıcalı'nın çileden çıktığını belirterek Masterchef Türkiye'ye ara vereceğini iddia etti.

Bircan Bali'nin iddiaları olay oldu. Bircan Bali, Masterchef Türkiye ile ilgili ilginç bir iddiada bulundu.

Masterchef Türkiye'den ayrılan Duygu, Söylemezsem Olmaz ekibinin hedefindeydi. Aldatıldığını söyledikten sonra apar topar evlenen Masterchef Duygu'nun bu harekete programda eleştiri konusu oldu.

Bali Duygu'nun evlenmesini eleştirdiği açıklamasında TV8'den dışarıya bilgi sızdırıldığını da iddia etti. Bali açıklamasında "Tv8 sahibi diyor ki bunu yapan içeriden biridir o nedenle Masterchef'in çekimlerine bir ay ara veriyorum" iddiasında bulundu.

Bircan Bali bu tarz olaylardan sonra Tv8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın çileden çıktığını belirterek MasterChef Türkiye'ye ara vereceğini iddia etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Yav he he. Dışarıya ne bilgi sızmış? Corona aşısının formülü mü? Yakıtsız giden araba mı yapmışlar? Yer altı gizli nükleer tesis mi varmış? Marsa günübirlik gidip gelebilecek roket mi yapmışlar? Ne ulan bu kadar gizli olan alt tarafı yemek yapıyosunuz!
bitsin de zaten saçma bisey
Nerde o günler
Geri Dön