Bu da oldu! Oyuncak bebeği ile evlendi

ABD'nin Massachusetts eyaletinden 'zombi' şeklinde oyuncak bir bebeğe aşık olduğunu ve onunla evlenmeyi planladığını açıklayan Felicity Kadlec isimli genç bir kız muradına erdi.

37 yaşında olduğunu iddia ettiği zombi bebeği Kelly ile evlenen 20 yaşındaki genç kız düğünün ardından 'dünya şimdi tam' dedi.

Tiverton'da düzenlenen bir törenle dünya evine giren çift diğer zombi bebeklerin gözü önünde mutluluk yemini etti. Düğünün 500 dolara mal olduğu belirtildi.

0_GIRL-MARRIES-ZOMBIE-DOLL (3)

Kelly'nin damat rolüne soyunduğunu söyleyen genç kız onun biraz 'erkek fatma' olduğunu söyledi ve bu kıyafetlerle rahat ettiğini belirtti.

"Dört yıldır sevgili olmamıza rağmen bu evlilik bizi daha da yakın hissettirdi." diyen Kadlec, küçüklüğünden beri korku filmlerine takıntılı olduğunu söyledi.

0_GIRL-MARRIES-ZOMBIE-DOLL (2)

AYLARDIR EVLENMEYİ PLANLIYORDU

Daha önce erkek arkadaşları olduğunu söyleyen genç kız etrafında kimsenin o ve Kelly arasındaki ilişkiyi anlayamadığını söyledi.

0_GIRL-MARRIES-ZOMBIE-DOLL (1)

Genç kız ilişkisini anlatırken şu ifadeleri kullandı;

"Bazı kişilerin benim normal bir insanla olmam gerektiğini düşündüğünü biliyorum ama Kelly benim için gerçekten gerçek. Ailem ve arkadaşlarım tarafından sürekli eleştiriliyorum. Dışarı çıktığımız zaman onun bizimle gelmesine izin vermiyorlar."

"HİÇ BAŞBAŞA RANDEVUYA ÇIKAMADIK"

"Yemeğe gittiğimiz zaman onu arabada bırakmak zorunda kalıyorum. Çünkü mekandaki herkes bize dik dik bakıyor. Bu yüzden Kelly ile hiç başbaşa bir randevuya çıkamadık."

0_GIRL-IN-LOVE-WITH-ZOMBIE-DOLL

ANNESİ-BABASI NE DİYOR?

Daily Mail'in haberinde geçen yıl babasını kaybeden kızın annesinin konuyla ilgili görüşleri sorulmazken, kızın psikolojik bir sorunu olup olmadığı bilinmiyor!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
anası babası bı tokat bassa psikoloji si duzelir
tövbe bismillah, o bebeğe nolmuş öyle?? O_o
şaşırdı iyice kefere
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler