SPOR

Burak Yılmaz'dan ayrılık açıklaması: Parayı düşünmedim

Burak Yılmaz Beşiktaş'tan ayrılığıyla ilgili ''kariyerimin son döneminde bu teklifi değerlendirmek istedim" dedi.

Burak Yılmaz'dan ayrılık açıklaması: Parayı düşünmedim

Burak Yılmaz kariyerinde yeni bir sayfa açtı. Beşiktaş'tan ayrılarak Lille'e transfer olan 35 yaşındaki futbolcu, transfer süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

"PARAYI DÜŞÜNMEDİM"

Burak Yılmaz, "Lille'den teklif aldığım için mutluyum. Bir karar vermem gerekiyordu ve gitmeyi tercih ettim. Beşiktaş'tan iyi duygularla ayrılıyorum. Kulübe veya yönetime karşı herhangi bir kırgınlık söz konusu değil. Lille'e transferimde mali konular etkili olmadı. Parayı düşünmedim ve kariyerimin son döneminde böyle bir teklifi değerlendirmek istedim." dedi.

Burak Yılmaz Beşiktaş'tan ayrılırken Sergen Yalçın ve futbolculara tesislerde veda etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
taaabi caniiim parayi düşünmemiş miş. biz de yedik. burada kulüpler batık beravadan çalışacağıma gideyimde tıkır tıkır paramı alayım diyorsun.bizde sana inandık. kanı her takımın renginden aktığını iddia eden zati şahane.
boş yapma adam kariyerine artı kattı yarın öbürgün futbolun içinde kalırsa onu 1 merdiven üstten başlatacak yani senin anlıycan adam zeki çevik ve akıllı
OLUMSUZ YORUM YAPARDIM AMA BENCE HAKETMİYOR... GELDİ KAPTANLIK YAPTI ABİLİK YAPTI ÖYLE YADA BÖYLE GOL ATTI, ATTIRDI. MAÇ KURTARDI.. E YANİ ŞİMDİ KLUPLERİN DURUMU BELLİ PARASINI ALAMIYOR ADAMLAR. VE SON DÖNEME GELMİŞ. BEN TŞK ETMEK İSTİYORUM..
Adam Dünyanın her yerinde oynuyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler