MAGAZİN

Buse Sinem İren Çocuklar Duymasın dizisine katıldı

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan, başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ Atacan'ın paylaştığı Çocuklar Duymasın dizisinin kadrosuna, Buse Sinem İren dahil oldu.

Buse Sinem İren Çocuklar Duymasın dizisine katıldı

Çocuklar Duymasın dizisi yeni sezona yeni ve güncellenmiş oyuncu kadrosu ile ağustos ayında girmeye hazırlanıyor.

Geçenlerde Çocuklar Duymasın'da Haluk karakterine hayat veren Tamer Karadağlı pala bıyık bırakmış ve yenilenmenin ilk belirtisini göstermişti. Şimdi de Çocuklar Duymasın'a yeni gelen kadın başrol oyuncusu izleyiciye tanıtıldı.

Çocuklar Duymasın'ın yeni sezon tanıtımında Havuç'un (Baran Erdoğan) ani bir kararla Simay (Buse Sinem İren) adında bir kadınla evlendiği görülüyor.

5b606b0e66a97cdd5f423c63

Yayınlanan fragmanda gelinlikle kamera karşısına geçen Simay'ın, Havuç karakteri ile romantik ve eğlenceli görüntüleri beğeni topladı.

ÇOCUKLAR DUYMASIN YENİ SEZON FRAGMANI

BUSE SİNEM İREN KİMDİR?
Kim Milyoner Olmak İster'e 20 Mart 2015'te katıldı. Buse Sinem İren Türkiye'de önde gelen komedyenlerden olmaya çalışmaktadır; tiyatroda da kendini ispat eden Buse Sinem İren aynı zamanda da sosyal medyada da milyonlarca takipçisini güldürmeyi başarmıştır.

Buse Sinem İren

BKM'dedüzenli olarak yayınlanan açık mikrofon isimli bir oyunu da vardır. Buse Sinem İren'in Açık büfe isimli bir Youtube kanalı vardır. Buse Sinem İren Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi mezunudur.

5b606b2aae298b08fa8227bf

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler