MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Buse Varol'dan Alişan'a gönderme! "Aklına uydum ama fena değildi"

Geçtiğimiz dönemde evliliklerinde sorun yaşayan ve boşanmanın eşiğinden dönen Buse Varol ile Alişan çiftinden eğlenceli bir paylaşım geldi. Şarkıcı Alişan, bu defa eşi Buse Varol ile Hyper coaster ismi verilen hız trenine binerek adrenalin dolu pozlar verdi.

'Dostlar Mahallesi' isimli dizi setinde tanışan ve sonrasında aşk yaşamaya başlayan Buse Varol Alişan çifti 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz dönemde evliliklerinde yaşadıkları sorunlarla gündeme gelen isim, boşanmanın eşiğinden dönmüştü.

HIZ TRENİNE BİNEREK POZ VERDİLER!

Şarkıcı Alişan, geçtiğimiz dönemde eşinin Beşiktaş'ta beş yıldızlı bir otelde düzenlediği partiye katılmak yerine kızının yeni yaşını annesi Suzan Tektaş'ın evinde yeğenleri ve yengesiyle birlikte kutlamıştı.

620b51a14e3fe0066867c428

Bu olay boşanmalarına ramak kaldığı şeklinde yorumlanmıştı. Ünlü oyuncu çok geçmeden evlilik alyansını da çıkarmıştı ancak Buse Varol, çok geçmeden alyansını yeniden parmağına takmıştı ve evliliklerine bir şans daha verilmişti.

"UYDUM AKLINA AMA FENA DEĞİLDİ"

sdertydertedrfty

Hyper coaster ismi verilen hız trenine binen ikiliden, eğlenceli bir Instagram paylaşımı geldi. Hız trenine bindikleri adrenalin dolu anları paylaşan Alişan'a ilk yorum eşi Buse Varol'dan geldi.

asedrtyedrftyrftgy

Varol, "Uydum aklına ama fena değildi" yorumunda bulunurken, Işın Karaca ve Safiye Soyman da yorumda bulundu.

IŞIN KARACA'DAN DA YORUM GELDİ: "DELİRDİN"

Ünlü şarkıcı Işın Karaca da Alişan'ın eğlenceli paylaşımına "Delirdin" yorumunu yaptı.

6202a4f44e3fe01414788046

Vitrin


En Çok Aranan Haberler