Canan Hoca Ekşi Sözlük'e konuk oldu ortaya birbirinden farklı sorular çıktı

Canan hocamızın konuk olduğu yer şimdi de Ekşi Sözlük. Yazarlar, Karatay'a birbirinden güzel sorular sordu. Hocanın verdiği cevaplar da tadından yenmiyordu!

Canan Hoca Ekşi Sözlük'e konuk oldu ortaya birbirinden farklı sorular çıktı

1. Söylesene hocam, zararlı şeyleri canın çekmiyor mu?

ds

2. Hepimiz öleceğiz, bu yemek kavgası niye?

wsdsd

3. "Tüm hastalıkların temeli: Gluten"

ıou.

4. Peki ya protein tozları?

protein tozu

gfdg

6. "2 öğün tüketin, 3 öğün hastalıktır"

waeswed

7."Karatay diyeti halk sağlığını düşünüyor cep sağlığını değil"

hythy

8. Ara öğün yemek neden iyi değil?

yuu

9. "Ramazan ayında o içecekten uzak durun"

meyve suyu

Kaynak

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Karatay akşam künefecide yakalanmış. Peynirinden yiyodum demiş...
Yafff o kadar herşeyi çok biliyor niye dolandırıcılara parayı kaptırdı.
dolandırıcı kafasında olmadığı için
@hsahin2011 saf ve iyi niyetli olduğu için
sabahları ceviz yiyin diyon canan hoca.cevizin kilosu kaçpara haberin varmı.ekmeği zor bulan insanlar cevizi nasıl alacak.
@sami_tasdopen oturup 1 kilo cevizmi ye diyor be abicim. günde 1 tane ye . omega 3 kaynağı cevizden başka besinler var balık gibi semiz otuu gibi. cevizin sevmedşiğim yönü omega 6 içeriği yüksek. evde ayçiçek yağını mısırözü yağını çok kullanırsan yediğin cevizinde pek bir anlaı kalmaz.zeytin , fındık yağı keyfinden pahalı değil.
@sami_tasdopen Artık o kadarını da Canan hoca düşünecek değil heralde,hoca olması gerekeni(doğru ve sağlıklı olanı söylüyor) cevizin kg fiyatını Canan Hoca'ya değil ekonomiyi yönlendirenlere soracaksınız :)
'ye tuzluğu iç buzluyu .'ye tatlıyı içme suyu kanarsa kansın.
GÜZEL BİR ŞAKA. beğendim
Bence sağlık bakanı Sayın Recep AKDAĞ DERHAL istifa ettirilmeli yerine üçlü kararnameyle Canan Hoca atanmalı. GELİYOR CANAN HOCA GELİYOR OLEY.
- Vejeteryanım ne önerirsiniz? + Yumurta ye. İyimiş...
@birinsanoglu Vejeteryanlar sadece et yemez.Veganlar ise hiçbir hayvansal gıda yemez.Zaten verdiği cevapta da söylemiş.
sizin daha sağlıklı olmanızın için yazan bir insana neden kötü yorumlar yaparlar bu insanlar anlamak zor! galiba kötü kalpli insanlarla dolu içimiz.
@eraymutlu84 malesef çok haklısınız,insanların yaptığı yorumlardan resmen kalplerinin kirinin kokusu geliyor.Kadıncağız olması gerekeni söylüyor,karşılığında bidünya eleştiri,karalama..İster yap ister yapma kardeşim sanki Canan Hoca başınıza silah dayıyor yaa hayret bişey..
Canan KARATAY'ın bugüne kadar öldürülmemiş olması bizim için büyük şans. Bunun gibi doğru konuşan insanları piyasa devleri yaşatmaz.. Trafik kazası, zehirlenme vs yok ederler. Kıymetini bilelim dikkate alalım.
Türkiye de Karatay hocaya sus diyecek veya yayına çıkmasını engelleyecek bir yetkiliyokmudur.Yetti.Bu toplumun onun fetvalarına gereksinmesi yok.o gitsin reklamlarda bazı ürünlerin reklamını yapsın.SIKTI
ısı bılene teslım etsek güzel vatanımız 1 senede düze çıkar ama bal tutan parmak yalarsa balda da glıkoz varsa tutanı da hasta etmrz mı... bal eyer vergılerımız ıse ramazan ayında denecek en güzel laf sudur. halkın vergısını ulke ıcın harca parmak banma
hoca ne derse desin vatandaş bildiğini okuyor bana inanmıyorsa bir marketin kasasının önünde 15 dakika beklesin.alış veriş arabaların hepsi ağzına kadar hocanın "almayın yemeyin çocuklarınıza vermeyin" dediği ürünlerle dolu
Vejeteryanlar,protein eksikliği demir b12,omega3,selenyum eksikliğinden anemi,unutkanlık,demans,alzheimer,parkinson ve bağışıklık sistemi hastalıkları ile karşılaşma riski çok artıyor. Dikkat
hastalıkların çoğu kaderle alakalı,birde sabırla,şeytana uyup herşeyi yaparsan kısa yoldan sağlığından ve canından olursun birde ahiretinden
şeker demiştir
hocam, çok sakin, doğal ve iddialısınız.Sizin önerilerinizi hep ciddiye aldık bugüne dek,Allah sizden razı olsun
Canan hoca sen ne dersen de millet kafasına göre en ucuz şey olarak dayıyor ekmeği çocuklarına.
24 haziranda olmazsa 8 temmuzda kurtulacağız o tek hastalık sebebinden.
Diğer Haberler