SPOR

Caner Erkin ve Talisca aralarındaki buzları eritti

Beşiktaş'ta, Trabzonspor maçının ardından soyunma odasında yumruk yumruğa kavga eden Caner Erkin ile Anderson Talisca'nın barıştığı ve aralarından su sızmadığı ortaya çıktı. Özel bir görüşme yapan Caner Erkin ve Anderson Talisca'nın aralarındaki buzları erittiği öğrenildi.

Caner Erkin ve Talisca aralarındaki buzları eritti

Beşiktaş'ın Trabzonspor ile oynadığı maçtan sonra soyunma odasında birbirlerine giren Caner Erkin ve Anderson Talisca'nın başkan Fikret Orman'ın da araya girmesinden sonra can ciğer kuzu sarması oldukları ortaya çıktı.

Milli takımın İzlanda ile oynadığı maçtan sonra takıma dönen Caner'in Talisca ile bir araya gelerek başbaşa konuştuğu, ardından da ikilinin kolkola dışarı çıktığı görüldü.

TALİSCA "KARAMEL" OLDU!

Caner-Talisca dostluğu bununla da kalmayarak iyice pekişti.

İki futbolcunun antrenman sonrası birlikte yemek yedikleri, Caner'in Talisca'ya "Karamel" diye isim taktığı öğrenildi. Talisca'nın ise Caner'e tesislerde "fişek" diye hitap etmeye başladığı belirtildi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
milletin derdine bak Caner pcnin derdine bak. derdinizi ....
varmı bunu yiyen?
@selaurse_2017 yediğin önünde yemediğin arkanda olsun
Kepazeler !
Kavga Diyarbakırlı çıkmış talisca fişek mişek bremın :)
Renklilere baya koymuş
Ekmek çıkmadı galiba,beklentiler boşa çıktı.
bjk destek medyası işbaşında.
işte böyle şakalar komiklikler. Bunlar hep tiner
@cemalkis @vurucu_tim2012 sen kim koca bir camiaya tinerci demek kim. sen önce ahlaklı ve insani gereklere uygun konuşmayı öğren. eğer bunu başarırsan daha sonra futbolu anlamayı ve öğrenmeyi dene. zira insanca davranamazsak, insalığımızı ve ahlakımızı yitirirsek gerisini hiçbir anlamı yok. zira artık insan değilizdir. sen bunları bir düşün. boşver gerisini.
karamel e kadar cok iyi yazilmisti. karamel nedir arkadas ya :)
CANER LE NASIL İLİŞKİLERİ DÜZELTEBİLİRSİN.BUGÜN İYİSİN YARIN KÖTÜ.KAVGACI BİR KİŞİLİK.
caner demek vukuat demek. bunlar anca kendi çöplüğünde öter. rusyaya gitti barınamadı, italyaya gitti barınamadı ama Türkiyede nerdeyse kral.
c.başkanı olacak zat geçen günkü yaptığı tel görüşmesinden sonra Büyük Beşiktaşımıza operasyon yapılıp 5 yıl üst üste şampiyonluğuna başta vuracağını gösterdi. onun için bu tarz yalan dolan haberlerin çıkması gayet normal Büyük Beşiktaşlı kenetlenme zamanı...
buz çözücümu kullandılar yoksa.
Beşiktaş ımın gündem olarak geldiği habere bak.Yakışmamış..
Diğer Haberler