SPOR

Carlos Kameni, Fenerbahçe'den ayrılıyor

Kaleyi yeniden Volkan Demirel'e kaptıran Carlos Kameni, Fenerbahçe'deki geleceğini iyice tehlikeye soktu.

Carlos Kameni, Fenerbahçe'den ayrılıyor

Kamerunlu file bekçisi Carlos Kameni'nin devre arasında takımdan gönderilebileceğine yönelik iddialar ortaya atıldı. Adaptasyon sorununu hala atlatamadığı gözlenen Kameni'nin iyi bir teklif gelmesi halinde gözden çıkartılabileceği ciddi ciddi ciddi konuşuluyor. Aatıf ve Fernandao da devre arasında elden çıkartılabilecek isimler arasında yer alıyor.

Kulübeye döndü

Aykut Kocaman, şans tanımasına rağmen bir türlü verim alamadığı Kameni'yi Osmanlıspor maçında kulübeye çekmişti. 33 yaşındaki file bekçisinin Fenerbahçe ile 2020'ye kadar sözleşmesi bulunuyor. (FOTOMAÇ)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Nasıl bi zartlak haber bu ya? Bu kadar sallamayın arkadaş!! Adam volkandan 5 kat daha iyi iş yaptı, kıçınızdan uydurmayın!
eee ligler tatil işleri yok,bişeyler uyduracaklarki,maaşı haketsinler
Bazen bunu yazanlar futbol oynamış mı diye düşünüyorum.
33 yaşındaki adamı bu kerizlerden başka kim alır..
@unda55 gs nin aldigi kaleci kac yasinda
kameni barcelonaya gidiyor :))
iyiydik ya nere gidion
kameninin volkandan daha işi kaleci olduğu acıkca ortada.. gıdecekse volkan gıtsın..
Bu adam kaleci falan değil. Her haliyle panik yan toplar da sıfır, kornerler de bile kaleye giriyor. Ne yaptığı belli değil. Son maçta bence takımın en iyisi Volkan'dı. Volkan'a destek verilseydi puan durumu olarak daha yukarılarda olabilirdik.
aziz yıldırım istifa etsin taraftar takımıyla barışır başka çıkış yolu yok istemiyoruz aziz seni yeter artık defol git tribünde taraftar kalmadı be
Fenerbahçeli olanları oyalama taktikleri başladı. neymiş lima alınacak, neymiş emre mor alınacak. utanmasalar messiyi alacaz diyecekler. yazık bize. kandır babam kandır. hayaller messi gerçekler maldonado.
volkanı bilmem ama kameni siyahiden kaleci olmaz lafının canlı kanıtı
isabet olur.bu volkandanda beter cıktı.ospina dan baskası hıkaye
HİÇ DE İYİ DEĞİL... İSPANYADA .. OYNAMIŞ.. KALECİ..????
Takip ediyorum Fenerbahçe aleyhine nasıl haber yazacağını şaşırıyorsunuz. 2020 yılıa kadar sözleşmesi var diyorsunuz bi de üstüne.
Bu adam toprak sahada bile kaleye koymam. En basta kalecilerin kalede güven vermesi gerekiyor. Bu adamda o yok. Fabiano bile bu adamdan daha iyiydi.
kim aldıysa kimse ona hesap soramıyor vah fb ne halere düştün
iyi bir teklifmi şakamısınız siz ya 250 bine verin gitsin bence bu kaleci için gayet iyi rakam
Diğer Haberler