MAGAZİN

Cengiz Kurtoğlu üvey annesinin yaptıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu

Konuk olduğu programda çocukluk yıllarında yaşadığı sıkıntıları anlatırken gözyaşlarına hakim olamayan Cengiz Kurtoğlu, "Çocuk yaşta üvey annemden şiddet gördüm. Kış ayında buz gibi suyla beni yıkardı. Ardından da döverdi" dedi.

Arabesk müziğin usta sesi Cengiz Kurtoğlu, UçanKuş TV'de yayınlanan Lerzan'la Çok Mutlu programına konuk oldu. Kurtoğlu, çocukluk yıllarında annesinin evi terk ettiği söyledi. Sanatçı, babasının başka biriyle evlenmesi sonrası üvey annesiyle yaşadıklarını anlatırken canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

3

"ÜVEY ANNEMDEN ŞİDDET GÖRDÜM"

Kurtoğlu, çocukluğunda çok acılı günler yaşadığını söyledi: "Annem 4 yaşındayken evi terk etti ve babam başka bir kadınla evlendi. Çocuklukta yaşadığım çile babamın bu evliliğiyle başladı. Çocuk yaşta üvey annemden şiddet gördüm. Kış ayında buz gibi suyla beni yıkardı. Ardından da döverdi."

cengiz-kurtoglu-aglayarak-anlatti-uvey-annem-13890764_232_o

LERZAN MUTLU DA DAYANAMADI

Cengiz Kurtoğlu'nun anlattıkları karşısında Lerzan Mutlu da yayın sırasında gözyaşlarını tutamadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
ya hepiniz değerli sanatcilardiniz piyasadan silinmeye başlayınca nca bu mevzular çıktı keşke bunları en meşhur olduğunuz dönemde anlatsaydiniz. şimdi bu saattte TV de 70 si aşan ağlamaya basladi
Aynen katılıyorum şimdi bunları anlatmakla bir şey olmuyor
cengiz Kurtoğlu nun böyle sözlerle prim yapmaya ihtiyacı yoktur sanırım
@aicme Bu ne biçim bir yorumdur? "ersdmrl" kardeşimizin de söylediği gibi belki de bu tarz olaylarla prim yapacak olan en son sanatçılardandır Cengiz Kurtoğlu! Ne bir magazin programında, ne bir pavyonda, bar çıkışında asla göremezsiniz. Yıllardır da bu çizgisini hiç bozmadı. Çok iyi bir aile babasıdır.
@aicme Çocukları da sanatçıdır ayrıca! Çocuklarının sesleri de çok güzeldir. Bırak Cengiz Kurtoğlu'nu, çocuklarını dahi bu tarz ortamlarda veya magazin programlarında göremezsiniz! Yıllardır Cengiz ağabeyin şarkılarıyla büyüdük! Ortaokul, lise dönemlerinde bir kıza aşık olduysan eğer MUHAKKAK alt yapısının oluşmasında Cengiz ağabeyin de katkısı vardır, bunu da sakın unutup nankörlük yapma! :)
Nokta.
@aicme aynen oyle ama bazıları bunu anlamamıs
Bizde çok anamızdan babamızdan dayak yerdik ne olmuş yani. Dayak yemeyen çocuk mu yok arkadaş ne bu acitasyon
Sayın @cem_cetin_1980 Öz anne-babadan yenilen dayak ile, üvey anne-babadan yenilen dayak arasında dağlar kadar fark vardır. Birisi insana dokunur, birisi dokunmaz. Allah (C.C.) bütün üvey anne-babaları iyi insan yapsın. (İçlerinde Melek gibi olanlarıda var.) (Göver bostanım göver, garibi herkes döver.) Saygılarımla.
bunlar böyle ağlayınca prim yapıyor. yazık türk halkıda nasıl kanıyor bunlara prim veriyor
Geri Dön