SPOR

Cenk Tosun, Beşiktaş'ı açıkladı!

Cenk Tosun'dan Beşiktaş'a yeşil ışık... Everton forması giyen Cenk Tosun'un Beşiktaş'ın kendisini istediği yönünde çıkan haberler hakkında konuştu. Milli futbolcunun "Eğer Beşiktaş beni isterse, seve seve gelirim. Beşiktaş benim yuvam" dediği öne sürüldü.

Cenk Tosun, Beşiktaş'ı açıkladı!

Cenk Tosun, İngiliz basınında çıkan "Beşiktaş Ocak'ta Cenk'i kiralayacak" haberlerine cevap verdi.

Milli futbolcunun yakın çevresine "Bu haberleri ben de okudum. Şu anda Everton'da kendimi kanıtlamaya çalışıyorum. Bu sezona iyi bir başlangıç yapmadım. Ancak gelecek haftalarda daha iyi olacağımı düşünüyorum. Eğer Beşiktaş beni isterse ben seve seve gelirim. Beşiktaş benim yuvam. Ancak ortada resmi bir teklif olmadan konuşmak doğru değil. Her şey yakında netleşir" dediği gelen bilgiler arasında...

GELİŞMELER YAKINDAN İZLENECEK
Beşiktaş yönetiminin Cenk Tosun'un durumunu dikkatle takip ettiği ve gelişmelere göre milli futbolcu için Ocak ayında harekete geçilebileceği öğrenildi.

Başkan Fikret Orman'ın yöneticilerle yaptığı durum değerlendirmesinde, "Cenk bizim çocuğumuz. Eğer Everton'da mutlu değilse ve biz de anlaşma sağlarsak bu iş olur" yorumunu yaptığı ortaya çıktı. (Takvim)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
beşiktaş dagılıyor boşver beşiktaşı
çatlasın FB GS dünyanın en iyi golcüsü bjk ye geliyor
HADİ ORADAN ENBESİL... DÜNYANIN EN İYİ GOLCÜSÜNÜN NE İŞİ VAR TURKİYEDE?...
@johncakiro ADAMIN YÜRÜYECEK HALİ KALMAMIŞ GİDEN CENKİ BEKLEMEYİN
@johncakiro dünyanın en iyi futbolcusu??Sabah sabah çok güldüm :)
tosun paşa sahte çıktı desene
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler