SPOR

CANLI

Claudio Taffarel'den Galatasaray'a transfer müjdesi!

Galatasaray ile yollarını ayıran kaleci antrenörü Claudio Taffarel, veda ziyaretleri için İstanbul’a gelmeden önce konuştuğu başarılı ön liberonun kendisine, “Kariyerime senin gibi Galatasaray’da devam edeceğim” dediğini anlattı. Leiva’nın birkaç gün içinde gelip sözleşme imzalaması bekleniyor.

Claudio Taffarel'den Galatasaray'a transfer müjdesi!

Galatasaray'ın Brezilyalı eski kaleci antrenörü İstanbul’a transfer müjdesiyle geldi.

Sarı kırmızılı kulüple haziran ayında imzaladığı 2 yıllık sözleşmenin feshi için Florya’ya gelen Taffarel, Galatasaray’a önemli bir müjde ile veda etti. Taffarel, vatandaşı Lucas Leiva’nın kendisine, “Kararımı verdim. Galatasaray’a gideceğim. Kariyerime senin gibi G.Saray’da devam edeceğim” dediğini anlattı.G.Saray’da 5 yılı kaleci antrenörü olmak üzere toplam 10 yıl görev yaptığını ve hep iyi hatıralar biriktirdiğini Lucas Leiva’ya anlatan Taffarel, İstanbul hakkında olumlu bilgiler de aktararak başarılı ön liberoyu rahatlattı.

“ÇOK İYİ BİR OYUNCU”

Taffarel, Florya Metin Oktay Tesislerinde bir araya geldiği G.Saraylı yöneticilere Leiva’nın imza için karar verdiğini iletti. Yöneticiler de, Taffarel’e vatandaşı hakkındaki görüşünü sordu. Taffarel yıldız ön libero için “Çok iyi ve disiplinli bir futbolcu. Tam anlamıyla bir takım oyuncusu. G.Saray, orta sahasına güç katacak ve tecrübesi yüksek bir transfer hamlesinde bulunuyorsunuz. Üst düzey top kapma yeteneğinin yanı sıra, pas yüzdesi ve tekniği de iyi bir oyuncu” yorumunu yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Bu kadar saçma transferleri yapsa yapsa Türk takımları yapar zaten adam 29 yaşında 30 una yaklaşmış bu yaştaki bi futbolcuyu alsanız ne kadar katkı sağlayabilir. Schneiderin bile verebildiği katkının ne kadar düşük olduğunu görmüyormusunuz. 26 yaşını geçmiş futbolcu alınmamalı.
@hamza_420908 bravo bu arkadasa futbol bilgisinden dolayı alkışlıyoruz 26 yasını geçmemiş kaliteli oyuncuların piyasası 25-30dan baslıyor onlarıda city barcelona gibi takımlar kapıyor gel gelelim tecrübeli oyuncuların kalitesi tartışılmaz buffon 40yasında hala oynuyor bak drogbaya 35-36 yasında hala golcu etoo da aynı sekilde
Donk aut Leiva in.Ama bir an önce olmalı,Donk ile saçı örülü Tarık Çamdal'ı el birliğiyle futbol namına Galatasaray dan uzaklaştırın.Blerim Džemaili ye hiç kimse aldanmasın ondan GS'ya fayda yok demedi demeyin.
Beşiktaşın isteyipte alamadığı oyuncularda hep bi sorun çıktı van persie diego yada linnes gibi
Takım
O
Av
P
Geri Dön