MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çöpte bulduğu elbiseyle oynayan çocuğun videosu gündem olmuştu! Bergüzar Korel harekete geçti

Sosyal medyada dolaşan bir video herkesin yüreğini yakmıştı. Çöpte bulduğu elbiseyle oynayan küçük kız ve annesinin o anları herkesi duygulandırmıştı. Gündem olan o görüntülerin ardından ünlü oyuncu Bergüzar Korel videoda yer alan aileye ulaştı.

Sosyal medyada hızla yayılan duygusal bir video, ünlü oyuncu Bergüzar Korel'in dikkatini çekti. Videoda yer alan kareler adeta yürek parçaladı. Çöpten bulduğu elbise ile oynayan küçük kız ve annesinin samimi anları izleyenleri derinden etkiledi. Korel, bu aileyi bulmak ve yardım elini uzatmak amacıyla harekete geçti.

Korel, videoda yer alan anne ve kızına ulaştı. Handa yaşayan aile, Korel'in girişimleriyle ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla aileye yardım etmek istediğini belirtti.

bergüzar1

TAKİPÇİLERDEN DESTEK İSTEDİ

Korel, ailenin yaşadığı handa kalıcı bir çözüm bulabilmek ve onlara yardımcı olabilmek adına takipçilerinden destek istedi. Bu amaçla, Korel dernek aracılığıyla aileye ulaştı ve ev arayışı başlatıldı.

bergüzar korel77

Ünlü oyuncunun duyarlılığı ve çabaları, çöpten elbise bulan aile için umut dolu bir gelişme oldu. Korel'in öncülüğünde başlatılan yardım kampanyası, sosyal medyada geniş bir destek buldu ve ailenin yaşam koşullarını iyileştirmek adına bir adım atıldı.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler