SPOR

Ve Lucescu teklifi açıklandı!

PAOK'u Yunanistan Ligi'nde şampiyonluğa taşıyan Razvan Lucescu'ya Türkiye'den teklif var! PAOK'un eski futbolcusu Cosmin Barcauan, Razvan Lucescu'ya Türkiye ve İtalya'dan teklifler olduğunu açıkladı.

Ve Lucescu teklifi açıklandı!

Yunanistan Ligi'nde Razvan Lucescu'nun PAOK'u namağlup şampiyonluğa taşımasının yankıları sürüyor. Türkiye A Milli Takımı'nın eski teknik direktörü Mircea Lucescu'nun oğlu, kariyerindeki ilk şampiyonluğuna ulaşırken adı Türkiye ile anılmaya da devam ediyor.

Romanya basınına konuşan PAOK'un eski futbolcusu Cosmin Barcauan ise Razvan Lucescu için transfer açıklamasında bulundu.

''TÜRKİYE, İTALYA'DAN TEKLİFLER VAR''

Futbolu bırakan ve Romanya'da menajerlik yapan Cosmin Barcauan, ''Razvan, PAOK'ta harikalar yarattı. Türkiye, İtalya ve Batı'dan birkaç ülkeden daha teklifler var. Ancak PAOK'ta devam etmesi halinde Yunanistan'ın yeni süper gücü PAOK olacaktır.'' sözlerini kullandı.

MIRCEA LUCESCU: ''ŞAMPİYONLAR LİGİ...''

Öte yandan Mircea Lucescu, oğlu Razvan hakkında konuşurken ''Yurt dışında ilk şampiyonluğumu 55 yaşında Galatasaray ile yaşamıştım. Razvan, 50 yaşında şampiyon oldu. Aynı başarıyı Şampiyonlar Ligi'nde de sürdürmesini istiyorum. PAOK'un bunun için potansiyeli var. Namağlup şampiyon olmak inanılmaz bir başarı. Onun için çok mutluyum.'' dedi.

(Sporx)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Kendi yetmiyor bir de oğlunu çıkardı şimdi Romen çingenesi. Keh keh.
keşke sende romen kadar olabilseydin , kimbilir bi baltaya bile sap olamamışsındır
@hapyman fenerbahçe ile anlaşmak üzerelermiş baba oğul...
@aligever Ne anlar o Çigan'ın haysiyetini,Soyut Ahlakını,Somut Yüreğini.....
Mircea vatandaşın Georghe de geldi Türkiye’ye ama ekmek yediği takımın taraftarlarına HIRSIZ demişti keh keh keh
Olan neymiş bu Razvan!?... Romen ekolü oynayan (Lung,Sapunaru)Kayseri'ye gelip de,inim inim inleyen Ağlak Bedri'nin Kayseriporunu Şampiyon yapmazsa ne olayım...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler