Dede olan Acun Ilıcalı hastane çıkışı konuştu! 'Tarifi olmayacak bir duygu'

Acun Ilıcalı'nın Seda Başbuğ ile evliliğinden olan kızı Banu Ilıcalı, ilk bebeğini dünyaya getirdi. Ilıcalı kızına Begüm ismini verdi. Dede olan Acun Ilıcalı duygularını paylaştı.

Dede olan Acun Ilıcalı hastane çıkışı konuştu! 'Tarifi olmayacak bir duygu'

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Seda Başbuğ ile evliliğinden olan kızı Banu Ilıcalı, ilk bebeğini dünyaya getirdi. Banu Ilıcalı kızına Begüm ismini verdi. Acun Ilıcalı, hastane çıkışı Snob Magazin'e konuştu.

İlk kez dede olan Acun Ilıcalı, hastane çıkışı etrafa neşe saçtı.

Ilıcalı, yaşadığı mutluluğu, "Allah herkese nasip etsin. Kızım Banu da çok mutlu. Tarifi olmayacak bir duygu. Beni güzel bir yerde yakaladınız. Sizi öpüyorum" sözleriyle ifade etti.

Ilıcalı, kendisini bekleyen araca bindikten sonra evinin yolunu tuttu.

ACUN (5)

SEDA BAŞBUĞ KİMDİR?

Seda Başbuğ Acun Ilıcalı'nın ilk eşidir. 1988-1993 tarihleri arasında evlilik yürütmüşlerdir. Seda Başbuğ, 22 Haziran 2019 tarihinde Orhun Yazıcı ile evlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
dede oldu ama kızı yaşında kızlarla gönül eğlendirmektende geri kalmaz
bu acunu hiç sewmiom dede olmuş howardalıktan geri kalmıo hele o saçaklı kıza ne dicen para için dedeyle beraber ahhhh para aahhh insanı rezilde ediyo wezirde
Banu hanımın gerçekten Hanım efendi bir duruşu var. Ağır başlı, alçak gönüllü, tanımıyorum ama öyle hissetiriyor. Allah; eşiyle, çocuğu ile mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler