MAGAZİN

Demet Akalın'ın "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" sözleri sosyal medyada gündem oldu

Star TV'de Alişan'la birlikte sabah programı yapan Demet Akalın'ın sözleri sosyal medyada gündem oldu. Demet Akalın, arkadaşıyla başından geçen bir hikayeyi anlatırken kullandığı "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" ifadelerini kullandı. Twitter'da ise "Özür dile Demet" etiketiyle çok sayıda paylaşım yapıldı.

Star TV'de yayınlanan "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" programında konuşan ünlü şarkıcı Demet Akalın kadınların bir kocasının olmasının iyi bir şey olduğunu ve erkek gücünün önemini anlattı.

"HEMEN KOCAMI ARADIM, O ARAYAMADI"

Başından geçen bir hikayeyi anlatan Demet Akalın, "Bir gün arkadaşımla arabada giderken lastik patladı, takır takır jantın üstünde gidiyoruz. Durduk ve ben hemen kocamı aradım. Mesela o arayamadı. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" ifadelerini kullandı.

Akalın'ın bu sözleri sosyal medyada gündem oldu. Sözlere çok sayıda tepki geldi. Twitter kullanıcıları ise "Özür dile Demet" etiketi altında Akalın'ın sözlerini eleştirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
kadın kötü birşey dememiş hadi bir tane baayan lastik değişsin de görelim evet bazen insan yanında güçlü bir erkek görmek istiyor
Allah aşkına modern olacağız diye saçmalamayın artık insanın insana her zaman ihtiyacı var kadın ya da erkek olsun Allah bizi cif yaratmış tek değil iyice dinden Müslümanlıktan saptınız
Bu kadının sözlerinin hiç bir önemi yok ve çok boş yapıyor. Çünkü boş.
Tıpkı senin gibi sende boş boş konuşmuşsun
@bscc hadi ya kendi yaşında kendinle aynı bilgiye aynı kiloya ve aynı yapıya sahip bir erkeği kaldırıp yere vursana ablacım. Herşeye feministlik yapmayın doğal gerçekler var.
Geri Dön