SPOR

Dev maç öncesi dostluk mesajları

Süper Kupa maçı öncesi bir araya gelen Galatasaray ve Fenerbahçe tribün liderleri, başkanları da bir araya gelmeye davet ederek, "Bizim duyarlılığımızdan rahatsız olanlar var" iddiasında bulundu.

Kadir Has Stadı'nda oynanacak karşılaşma öncesi Polisevi'nde buluşan Galatasaray’ın 'ultrAslan' tribün liderleri Veysel Giley, Suat Ateşoğlu ve Kayseri temsilcisi Mustafa Soyal, 'Genç Fenerbahçeliler' lideri Sefa Kalya, Yücel Aslan ve Şahin Demir, birbirleriyle el sıkışıp, sohbet etti.

Polisevi önünde kolkola fotoğraf çektiren tribün liderlerinden Sefa Kalya, "Kulüp başkanları da keşke bir arada olsa. Trübenlere mafyayı sokanlara dikkat edilsin. Bizim duyarlılığımızdan, dostluğumuzdan rahatsız olanlar var. Herkesin görüşü kendisine, kardeşi kardeşi birbirine düşeren, tribünlerden başka türlü bağırtıranlar ve baskılar var" dedi.

Galatasaray'ın ultrAslan taraftarları adına konuşan sarı kırmızılı Veysel Giley, Genç Fenerbahçeliler ile aralarında bir dostluk bulunduğunu anlatırken, "Bunu engellemek isteyenler de var. Bu dostluğun tribünlere yayılmasını arzuluyoruz. Her iki kulübün taraftarı arasında bir sıkıntı yok. Keyifli bir maç izlemek istiyoruz. Biliyorsunuz Spor Bakanımız da söylemişti, yukardakiler öksürünce, alttakiler zatürre oluyor. Başkanların, yöneticilerin mesajları bazen yanlış algılanıyor. Biz nasıl taraftar olarak bir araya geliyorsak, başkanlar da bir araya gelsin istiyoruz" diye konuştu

Galatasaray-Fenerbahçe arasında oynanacak Süper kupa maçı nedeniyle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kültür ve Turizm bakanı Ömer Çelik ve Gençlik Spor Bakanı Suat Kılıç, Kayseri’ye geldi.

Bakanlara; Taner Yıldız, Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ev sahipliği yaptı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler