MAGAZİN

Didem Soydan transparanlı deri kombiniyle ayna pozu verdi! "Gömlek düğmesini iliklemeyi unutmuşsun"

Güzel manken Didem Soydan, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren isimler arasında yer alıyor. Her paylaşımıyla adeta takipçilerini mest eden güzel manken, son olarak transparanlı deri bir kombin yaparak ayna pozu verdi. Paylaşımıyla yürek hoplatan Didem Soydan adeta yorum yağmuruna tutuldu.

Didem Soydan transparanlı deri kombiniyle ayna pozu verdi! "Gömlek düğmesini iliklemeyi unutmuşsun"

Ünlü manken Didem Soydan, paylaşımlarıyla herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. Her paylaşımıyla olay yaratan güzel manken, son olarak transparanlı kombiniyle ayna pozu verdi. Bir düğmesini açık bırakan Didem Soydan'a "Gömlek düğmesini iliklemeyi unutmuşsun" gibi yorumlar yapıldı.

didem soydan3

PAYLAŞIMIYLA TAKİPÇİLERİNİ UYARMIŞTI

Soydan geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımıyla kadın takipçilerini uyardı. Soydan açıklamasında, "Bazı ciltler iki seansta geri dönüş alıyor. Benim cildim kuru olduğundan ve sigara içmenin verdiği etki nedeniyle üçüncü seans uygulama yaptırmak zorunda kaldım. Hanımlar; güzelliğinize önem veriyorsanız asla sigara içmeyin!" ifadelerini kullandı.

didemm

TRANSPARAN KOMBİNİ YÜREK HOPLATTI

Son olarak Instagram hesabından yeni pozlarını paylaşan Didem Soydan adeta mest etti. Transparanlı deri kombiniyle ayna pozu veren Soydan, gömleğinin bir düğmesini açık bıraktı.

didem soydan

Adeta ağızları açık bırakan bir paylaşım yapan güzel manken beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

didem soydan1

Soydan cesur paylaşımıyla herkesi büyülerken, bazı takipçileri "Gömleğinin düğmelerini iliklemeyi unutmuşsun" şeklinde yorumlarda bulundu.

didem soydan6

didem soydan5

didem soydan4


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler