SPOR

Diego oyundan atıldı!

Fenerbahçeli Diego Ribas, Celticli rakibi Stefan Johansen'in tahriklerinin kurbanı oldu ve rakibine kasti tekme atarak kırmızı kart gördü. Brezilyalı futbolcunun bu akıl almaz hatasına sarı lacivertli taraftarlar büyük tepki gösterdi.

Diego oyundan atıldı!

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Diego, Celtic maçında akıl almaz biçimde kırmızı kart gördü.

Karşılaşmanın henüz 5. dakikasında kendisine arkadan faullü hareket yapan Stefan Johansen ile sert biçimde tartıştı. Belçikalı hakem Serge Gumienny iki futbolcuya da sarı kart gösterdi.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Celtic maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125307/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/fenerbahce-celtic-macindan-kareler-155365-myspor)

Maçın ilerleyen dakikalarında sık sık karşı karşıya gelen iki futbolcu, birbirlerine sert müdahalelerdebulunmaya devam etti. 67. dakikada Diego, Johansen'e kasti tekme atınca hakem Gumienny de haklı olarak direkt kırmızı kartını çıkardı.

[Fenerbahçe Avrupa biletini kaptı](https://www.mynet.com/fenerbahce-avrupa-biletini-kapti-90208-myspor)

Diego'ya, bu hareketi nedeniyle UEFA'dan en az 2 maç ceza gelmesi beklenirken, Fenerbahçeli taraftarlar Brezilyalı futbolcuya büyük tepki gösterdi.

İşte sosyal medyadan yorumlar:

@apaci__ronaldo
Diego dur Allah'ını seversen, zaten ortalık karışık.

@MikoAsOfficial
Diego'nun yaptığı hareket takıma ve arkadaşlarına ihanettir Allah affetse ben affetmem.

@RVPlibayan
Diego yaktın bizi gebertesim var seni.

@BKocaer3
Tuncay ve Alex'ten sonra 10 numarayı giyen adamın haline bakın. 14 hafta 1 gol. Bugün de takımını sattı. Diego'suz Fenerbahçe istiyoruz!

@JaponTips
Antep maçında bale yaparsın, Celtic maçında saçma sapan tekme atarsın, Diego Fenerbahçe'ye ne verdi ya ne verdi?

@MegaKafa
Diego Ribas İn fenere katkisi! devam ediyo.. Antep maçında yaptirdigi penaltidan sonra bugün de Celtik macinda KK gördü.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler