MAGAZİN

Diğer Yarım kadrosuna sürpriz isim

atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen Diğer Yarım'ın kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Diğer Yarım kadrosuna sürpriz isim

Daha önce birçok dizide rol almış olan Buket Dereoğlu; 'Çengel Aysel' karakteri ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

ÇENGEL AYSEL; 40'lı yaşlarının başında eski bir manken. Oldukça havalı bir kadın. Eski günlerinde edindiği ve artık sahip olmadığı şöhretiyle gurur duyuyor. Biraz megaloman. Kendini seviyor. Bir de Ecevit'i. Çok önemli bir kusuru var. Çok konuşuyor. Üstelik de istediğini almak konusunda çok ısrarcı. Kolay kolay hayırdan anlayan bir kadın değil. Ecevit ile yıllar önce görüşmüşler. O zaman da Ecevit, Aysel'den zor kurtulmuş. Uzak Doğu felsefeleriyle ilgileniyor, şimdilerde bir girişimcilik hayali var. Büyük bir suşi markasının bir şubesini açmak için İstanbul'da. Tabi bir de Ecevit'e yakın olmak için...

Başrollerini; Gonca Sarıyıldız, İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç ve Nevra Serezli'nin paylaştıkları "Diğer Yarım"ın oyuncu kadrosuna bu akşam yayınlanacak olan 6. bölümle dâhil olacak Buket Dereoğlu, dizide "Çengel Aysel" karakterine hayat verecek. Dizinin, bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde, oynadığı karakterle büyük ses getirecek olan Buket Dereoğlu, diziye dâhil olduğu daha ilk bölümden itibaren, izleyicinin dikkatini çekecek.

Diğer Yarım yeni bölümüyle bu akşam saat 21:15'te atv'de...


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön