YURTHABER

Diyarbakır’ın En Büyük Alışveriş Merkezi Olan Ninova Park'ta Bayram Telaşı Başladı

Diyarbakır’ın en büyük alışveriş merkezi olan Ninova Park’ta, Ramazan boyunca düzenlenen etkinliklerin ardından Ramazan Bayramı...

Diyarbakır’ın En Büyük Alışveriş Merkezi Olan Ninova Park'ta Bayram Telaşı Başladı

Diyarbakır’ın en büyük alışveriş merkezi olan Ninova Park’ta, Ramazan boyunca düzenlenen etkinliklerin ardından Ramazan Bayramı telaşı başladı.

"Diyarbakır’ın markalara açılan kapısı" sloganıyla geçtiğimiz yıl faaliyete giren, bünyesinde barındırdığı 80 mağaza ve profesyonel kadrosuyla Diyarbakır’ın en büyük alışveriş merkezi olan Ninova Park’ta Ramazan Bayramı telaşı başladı. Her gün çok sayıda Diyarbakırlıyı konuk eden alışveriş merkezine çevre illerden de yoğun ilgi gösterilirken, vatandaşlar bayram alışverişlerini tek bir çatı altında ve konforlu bir şekilde yapmanın keyfini sürüyor. Diyarbakır’ın bayram alışkanlığını Ninova Park’ın değiştirdiğini belirten vatandaşlar, Diyarbakır’a yakışır bir alışveriş merkezinde her türlü ihtiyaçlarını giderdiklerini, ihtiyaçlarını giderecek gerekli tüm malzemelerin Ninova Park’ta bulunduğunu belirtti. Sokak sokak pazarları ve mağazaları gezmeye gerek kalmadan gereksinimlerini Ninova Park’ta temin etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden vatandaşlar, Ninova Park’ın Diyarbakır’ın alışveriş alışkanlığını değiştirdiğini dile getirdi. Ninova Park Genel Müdürü Suat Başar, hizmete girdikleri günden itibaren halkın yoğun bir ilgi gösterdikleri alışveriş merkezlerinde yaklaşan bayram dolayısıyla yoğunluğun daha da arttığını kaydederek, önümüzdeki günlerde de çeşitli etkinliklerle Diyarbakırlılara hizmet edeceklerini ifade etti.

Öte yandan saat 10:00’da açılan Ninova Park’a vatandaşlar bir saat önceden gelerek, merkezi gezmek için uzun kuyruklar oluşturuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın