YURTHABER

Dünya Markası “CHRIS FARRELL” Mersin’de!

Doğadan gelen güzellik sloganıyla ön plana çıkan Almanya'nın en çok tercih edilen kozmetik markası CHRİS FARRELL

Dünya Markası “CHRIS FARRELL” Mersin’de!

Doğadan gelen güzellik sloganıyla ön plana çıkan Almanya'nın en çok tercih edilen kozmetik markası CHRİS FARRELL Asya Kozmetik Müstahzarları A.Ş çatısı altında Türkiye kozmetik pazarına girdi.

Türkiye’ye adımını atan CHRİS FARRELL’in ilk Kliniği Mersin’de Kushimoto Sokağında hizmete girdi. Bio, bitkisel, mineral kozmetik ürünleriyle dünyanın her yerinde tercih edilen 46 yıllık Alman markası CHRİS FARRELL 338 parça ürün yelpazesi ile mucizevî güzelliği Türk kadın ve erkeklerine sunmaya başladı.

Kusurlar saklanmak yerine tedavi ediliyor!

CHRİS FARRELL Türkiye’deki ilk klinik merkezini Mersin’e kurarak Mersinli kadın ve erkekleri kusursuz güzelliğe kavuşturmayı hedefliyor. Güzelliğin gücünü sağlıkla elde etmek isteyenlerin markası olan CHRİS FARRELL kusurları saklamak yerine tedavi ederek kusursuzlaştırmayı başarıyor.

Kadınların yüzyıllardır şikâyetçi olduğu çiller, güneş lekeleri, kırmızı akne lekeleri, hatta kuperoz görünümü dâhil olmak üzere tüm cilt kusurlarını uzman kadrosu ve cihazlarıyla ortadan kaldırıyor.

CHRİS FARRELL sizlere kusursuz güzelliği garantiler sıradan bir kozmetik ürünü değil profesyonel bir bakım ve tedavi ürünüdür.

CHRİS FARRELL bio, bitkisel ve mineral içerikli ürünleri ile Doğu Akdeniz’e açılan CHRİS FARRELL Mersin’de güzelliğinize güzellik katmayı hedefliyor.

Chris Farrell müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine satış noktalarına gerekli uzman takviyesi yaparak müşterilerinin memnuniyetini kısa sürede kazanmayı başarmış görünüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın